Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
EKS MLEXER Elbląg
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
663 031 027
E-mail:
libu@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala MOSiR ul. Grunwaldzka 135,
82-300 Elbląg
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Libura
663 031 027
libu@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 8 14 67:13
2. KS DEKORGLASS II Działdowo 8 14 58:22
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8 13 54:26
4. UKS Sanniki 8 11 49:31
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6 8 38:22
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 8 8 37:43
7. TĘCZA Budki Piaseckie 8 7 42:38
8. EKS MLEXER Elbląg 7 6 37:33
9. ARTENGO IKRTS Józefów 9 5 28:62
10. SKS 40 Warszawa 7 3 20:50
11. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 8 2 17:63
12. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 7 1 13:57

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04254 Szymon Szewczyk Polska 05.12.1997 10 4 20:8
04253 Jacek Świtalski Polska 06.05.1997 5 9 12:24
01370 Kamil Urbanowicz Polska 27.07.1999 5 9 15:27
01363 Ryszard Grzelak Polska 08.02.1972 4 2 12:6
01367 Tomasz Libura Polska 07.11.1972 2 4 4:8
04252 Michał Link Polska 30.11.1989 1 1 2:2
04251 Sławomir Sak Polska 30.11.1967 0 0 0:0
01365 Aleksandra Jabłonka Polska 30.11.1999 0 0 0:0
04255 Paweł Sala Polska 30.11.1985 0 0 0:0
01369 Łukasz Susło Polska 12.06.1987 0 0 0:0
01362 Artur Gromko Polska 24.01.1975 0 0 0:0
01361 Krzysztof Ćwikliński Polska 27.04.1975 0 0 0:0
01366 Arkadiusz Kaczmarzyk Polska 07.03.1968 0 0 0:0
01368 Janusz Sielski Polska 27.08.1952 0 0 0:0
01360 Radosław Cieśliński Polska 25.08.1984 0 0 0:0
01364 Andrzej Haracz Polska 30.11.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
2LM 1
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2018-10-20
g. 12:00
012
2LM 2
EKS MLEXER Elbląg ARTENGO IKRTS Józefów 9:1 Szczegóły
SG:
2018-10-21
g. 11:00
017
2LM 3
EKS MLEXER Elbląg MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG:
2018-10-28
g. 11:00
022
2LM 4
TĘCZA Budki Piaseckie EKS MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2018-11-12
g. 12:00
027
2LM 5
EKS MLEXER Elbląg SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 8:2 Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 16:00
032
2LM 6
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin EKS MLEXER Elbląg -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-11-12
g. 17:30
037
2LM 7
EKS MLEXER Elbląg KS DEKORGLASS II Działdowo 4:6 Szczegóły
SG:
2018-12-16
g. 18:00
046
2LM 8
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn EKS MLEXER Elbląg 6:4 Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 11:00
052
2LM 9
EKS MLEXER Elbląg KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 11:00
059
2LM 10
UKS Sanniki EKS MLEXER Elbląg -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-01-20
g. 11:00
065
2LM 11
EKS MLEXER Elbląg SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG: