Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Sokołowski
MORLINY II Ostróda
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 lipca 2002 r.
30
Występy
26
Zwycięstwa
4
Porażki
86.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 15 28 114:36
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 15 20 93:57
3. UKS Sanniki 15 19 90:60
4. KS DEKORGLASS II Działdowo 15 19 89:61
5. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 15 17 80:70
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 15 12 58:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PONGORI IKRTS Józefów 14 11 55:85
2. TĘCZA Budki Piaseckie 14 11 63:77
3. SKS 40 Warszawa 14 10 57:83
4. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 14 7 48:92
5. EKS MLEXER Elbląg 14 6 53:87
6. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Katarzyna Nowocin - Łukasz Sokołowski 2 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 4:11)
1 Olaf Pieczynin - Łukasz Sokołowski 2 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 5:11)
2 Łukasz Sokołowski - Tomasz Strygun 2 3:1 (15:13, 11:4, 7:11, 11:6)
2 Łukasz Sokołowski - Tomasz Dubniak 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
3 Tomasz Libura - Łukasz Sokołowski 2 0:3 (5:11, 10:12, 7:11)
3 Szymon Szewczyk - Łukasz Sokołowski 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:7)
5 Łukasz Sokołowski - Damian Selerski 2 3:2 (11:8, 6:11, 9:11, 11:7, 11:8)
5 Łukasz Sokołowski - Mateusz Selerski 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
4 Marek Smoliński - Łukasz Sokołowski 2 0:3 (4:11, 3:11, 2:11)
4 Igor Murasicki - Łukasz Sokołowski 2 0:3 (4:11, 2:11, 3:11)
8 Patryk Lewandowski - Łukasz Sokołowski 2 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:8)
8 Mateusz Rutkowski - Łukasz Sokołowski 2 0:3 (8:11, 5:11, 5:11)
7 Łukasz Sokołowski - Michał Buła 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:3)
7 Łukasz Sokołowski - Piotr Stępiński 2 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:3)
9 Łukasz Sokołowski - Tomasz Golian 2 3:1 (11:5, 10:12, 11:7, 11:7)
9 Łukasz Sokołowski - Kamil Jarmołowicz 2 1:3 (11:13, 9:11, 14:12, 5:11)
10 Szymon Wiśniewski - Łukasz Sokołowski 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
10 Miłosz Redzimski - Łukasz Sokołowski 2 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:6)
11 Łukasz Sokołowski - Paweł Piątkowski 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:9)
11 Łukasz Sokołowski - Andrzej Wawrzyniak 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:1)
12 Bartosz Lebrecht - Łukasz Sokołowski 1 2:3 (14:12, 6:11, 11:8, 9:11, 7:11)
12 Mateusz Niedzielski - Łukasz Sokołowski 1 2:3 (6:11, 11:8, 12:10, 5:11, 8:11)
13 Robert Wojnarski - Łukasz Sokołowski 2 1:3 (11:9, 8:11, 2:11, 7:11)
13 Amadeusz Domański - Łukasz Sokołowski 2 0:3 (5:11, 11:13, 3:11)
14 Łukasz Sokołowski - Szymon Wiśniewski 2 3:0 (11:5, 11:1, 12:10)
14 Łukasz Sokołowski - Adrian Majchrzak 2 3:2 (11:4, 11:9, 11:13, 6:11, 11:4)
15 Tomasz Golian - Łukasz Sokołowski 1 2:3 (12:10, 4:11, 13:11, 5:11, 7:11)
15 Cezary Bossowski - Łukasz Sokołowski 1 0:3 (7:11, 8:11, 1:11)
16 Łukasz Sokołowski - Jakub Szymański 2 3:0 (13:11, 11:1, 11:3)
16 Łukasz Sokołowski - Jakub Bielicki 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:4)