Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Selerski
TĘCZA Budki Piaseckie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 września 1996 r.
26
Występy
12
Zwycięstwa
14
Porażki
46.15%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 15 28 114:36
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 15 20 93:57
3. UKS Sanniki 15 19 90:60
4. KS DEKORGLASS II Działdowo 15 19 89:61
5. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 15 17 80:70
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 15 12 58:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PONGORI IKRTS Józefów 14 11 55:85
2. TĘCZA Budki Piaseckie 14 11 63:77
3. SKS 40 Warszawa 14 10 57:83
4. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 14 7 48:92
5. EKS MLEXER Elbląg 14 6 53:87
6. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Andrzej Wawrzyniak - Mateusz Selerski 2 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 8:11, 12:10)
1 Paweł Piątkowski - Mateusz Selerski 2 0:3 (11:13, 5:11, 4:11)
2 Mateusz Selerski - Olaf Pieczynin 2 2:3 (13:15, 11:3, 10:12, 11:8, 5:11)
2 Mateusz Selerski - Katarzyna Nowocin 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)
4 Mateusz Selerski - Jacek Świtalski 1 1:3 (5:11, 9:11, 11:4, 5:11)
4 Mateusz Selerski - Kamil Urbanowicz 1 1:3 (11:2, 8:11, 7:11, 4:11)
5 Wojciech Chrząszcz - Mateusz Selerski 2 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 8:11)
5 Łukasz Sokołowski - Mateusz Selerski 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
6 Mateusz Pawlik - Mateusz Selerski 1 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:7)
6 Kamil Smoliński - Mateusz Selerski 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:7)
8 Mikołaj Krzewicki - Mateusz Selerski 1 0:3 (10:12, 6:11, 9:11)
8 Jacek Barbachowski - Mateusz Selerski 1 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
9 Mateusz Selerski - Mateusz Rutkowski 2 3:2 (11:8, 8:11, 12:14, 12:10, 11:5)
9 Mateusz Selerski - Patryk Lewandowski 2 0:3 (3:11, 11:13, 7:11)
10 Jacek Karcz - Mateusz Selerski 2 3:2 (13:11, 11:13, 11:8, 9:11, 17:15)
10 Tomasz Golian - Mateusz Selerski 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
11 Mateusz Selerski - Szymon Wiśniewski 2 3:2 (8:11, 11:9, 11:8, 3:11, 12:10)
11 Mateusz Selerski - Miłosz Redzimski 2 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
3 Bartosz Lebrecht - Mateusz Selerski 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3)
3 Mateusz Niedzielski - Mateusz Selerski 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
13 Kamil Urbanowicz - Mateusz Selerski 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:5, 11:4)
13 Szymon Szewczyk - Mateusz Selerski 1 0:3 (9:11, 6:11, 3:11)
14 Olaf Pieczynin - Mateusz Selerski 1 3:2 (8:11, 13:11, 8:11, 11:9, 11:7)
14 Paweł Barnaś - Mateusz Selerski 1 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 5:11)
15 Mateusz Selerski - Piotr Stępiński 1 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:9)
15 Mateusz Selerski - Michał Buła 1 3:0 (11:7, 14:12, 11:7)