Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 521 281
E-mail:
kontakt@lupuskabaty.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Fundacja PRIMUS, ul. Zoltana Balo 1,
02-793 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Gałecki
600 521 281
kontakt@lupuskabaty.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP 1 (stara szkoła), ul. Szkolna 1,
Ożarów Mazowiecki
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06927 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 24 12 72:36
06957 Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 19 14 57:42
06958 Paweł Gałecki Polska 31.10.1989 17 18 51:54
06937 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 12 20 36:60
06929 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 2 1 6:3
06944 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 1 2 3:6
06943 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 1 2 3:6
06933 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 1 7 3:21
06946 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 0 0 0:0
06947 Bartosz Zadykowicz Polska 29.03.2005 0 0 0:0
06945 Piotr Płaskonka Polska 05.04.2002 0 0 0:0
06950 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 0 0 0:0
06953 Aleksandra Wójcik Polska 30.04.2003 0 0 0:0
06954 Piotr Zadykowicz Polska 12.08.2001 0 0 0:0
06952 Juliusz Wagner Polska 12.03.2009 0 0 0:0
06951 Bartosz Wójtowicz Polska 18.01.2001 0 0 0:0
06949 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 0 0 0:0
06948 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 0 0:0
06940 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 0 0:0
06931 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
06932 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
06930 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
06956 Piotr Sękala Polska 20.12.1988 0 0 0:0
06928 Krzysztof Olszewski Polska 04.11.1965 0 0 0:0
06934 Michał Lengiewicz Polska 24.09.1988 0 0 0:0
06935 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 0 1 0:3
06941 Oskar Ciałowicz Polska 14.11.1984 0 0 0:0
06942 Mateusz Stańczak Polska 14.11.1999 0 0 0:0
06939 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 0 0 0:0
06938 Ryszard Smoter Polska 19.10.1974 0 0 0:0
06936 Michał Paczuła Polska 13.05.1988 0 0 0:0
06955 Adam Smoter Polska 07.10.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
006
3LM 1
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
3LM 2
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
017
3LM 3
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-11-05
g. 16:30
022
3LM 4
UKS ALFA Gostynin UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 18:00
027
3LM 5
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
037
3LM 7
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
046
3LM 8
KU AZS SGH Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
052
3LM 9
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KTS Kozienice 8:6 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
059
3LM 10
TĘCZA Budki Piaseckie UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
3LM 11
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KU AZS PW Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00
003
3LM 12
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
008
3LM 13
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00
013
3LM 14
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 18:00
020
3LM 15
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2018-04-07
g. 16:00
026
3LM 16
KTS Kozienice UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 2:8 Szczegóły