Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
STS Szydłowiec
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
608 498 515
E-mail:
zdziech.marek@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa, ul. Wschodnia 57,
26-500 Szydłowiec
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Zdziech
zdziech.marek@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Majewski
609 788 881
gregory641@tlen.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08024 Rafał Uciński Polska 13.07.1975 20 23 60:69
08020 Mateusz Gąciarski Polska 06.02.1995 11 26 33:78
08021 Grzegorz Majewski Polska 18.08.1964 10 29 30:87
08022 Kamil Świercz Polska 21.12.1997 2 32 6:96
08028 Marek Zdziech Polska 16.06.1962 0 1 0:3
08029 Michał Boguta Polska 23.11.1985 0 0 0:0
08027 Przemysław Majewski Polska 16.01.1993 0 0 0:0
08025 Jakub Środa Polska 16.12.1999 0 0 0:0
08023 Roman Świercz Polska 01.01.1960 0 0 0:0
08026 Kacper Środa Polska 08.11.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
3LM 1
STS Szydłowiec GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
3LM 2
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 14:30
018
3LM 3
KU AZS SGH Warszawa STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
3LM 4
STS Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
3LM 5
KTS Kozienice STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
3LM 6
STS Szydłowiec UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
042
3LM 7
TĘCZA Budki Piaseckie STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
3LM 8
STS Szydłowiec KS SPÓJNIA III Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
3LM 9
KU AZS PW Warszawa STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00
056
3LM 10
STS Szydłowiec MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
3LM 11
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
004
3LM 12
KS SPÓJNIA III Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
3LM 13
STS Szydłowiec KU AZS PW Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
018
3LM 14
UKS ALFA Gostynin STS Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
024
3LM 15
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
029
3LM 16
STS Szydłowiec KU AZS SGH Warszawa 5:8 Szczegóły