Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS Kozienice
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
796 771 010
E-mail:
mariuszkurylek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS,
ul.Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Kuryłek
796 771 010
mariuszkurylek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05855 Jan Molęda Polska 31.01.1959 23 11 69:33
05851 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 18 18 54:54
05853 Jakub Caban Polska 05.08.1997 16 17 48:51
05848 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 7 29 21:87
05849 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 1 1 3:3
05864 Julia Witek Polska 13.01.2003 0 0 0:0
05861 Anna Rybarczyk Polska 02.07.1977 0 0 0:0
05865 Daniel Delikowski Polska 26.03.1989 0 0 0:0
05866 Mikołaj Maciejewski Polska 05.06.2002 0 0 0:0
05867 Wiktor Wasiński Polska 07.02.2002 0 0 0:0
05863 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 0 0:0
05860 Tomasz Ziętkowski Polska 12.02.1983 0 0 0:0
05854 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 0 0 0:0
05852 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 0 2 0:6
05850 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 0 0 0:0
05859 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
05856 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 0 3 0:9
05857 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 0 2 0:6
05858 Artur Moroz Polska 20.06.1963 0 0 0:0
05862 Marek Płachta Polska 23.10.1954 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
003
3LM 1
KTS Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
3LM 3
KTS Kozienice GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
024
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
3LM 5
KTS Kozienice STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
036
3LM 6
KTS Kozienice TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
3LM 7
KU AZS PW Warszawa KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
3LM 8
KTS Kozienice BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
052
3LM 9
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KTS Kozienice 8:6 Szczegóły
2018-01-28
g. 14:00
058
3LM 10
KTS Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-01-05
g. 18:00
063
3LM 11
UKS ALFA Gostynin KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 16:00
001
3LM 12
TĘCZA Budki Piaseckie KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
3LM 13
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
015
3LM 14
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2018-04-13
g. 18:00
021
3LM 15
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-04-07
g. 16:00
026
3LM 16
KTS Kozienice UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 2:8 Szczegóły