Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MLUKS NADWIŚLANIN Płock
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 934 525
E-mail:
grzegorz180@onet.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich,
ul. Nowowiejskiego 4, 09-400 Płock
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Korczak
604 934 525
grzegorz180@onet.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02847 Michał Lewandowski Polska 03.08.1983 20 11 60:33
02845 Sebastian Kopacki Polska 21.01.1982 17 8 51:24
02848 Piotr Lichocki Polska 18.10.1993 9 11 27:33
02849 Krzysztof Niedzielak Polska 10.05.1982 6 10 18:30
02851 Dariusz Pietrzak Polska 29.10.1969 4 12 12:36
02844 Kajetan Kachniewski Polska 23.05.2004 2 19 6:57
02840 Robert Czernecki Polska 16.10.2003 2 11 6:33
02842 Michał Czubakowski Polska 24.05.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
002
3LM 1
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
3LM 3
TĘCZA Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
3LM 4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
3LM 5
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
3LM 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 16:00
044
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS ALFA Gostynin 8:6 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
3LM 9
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00
056
3LM 10
STS Szydłowiec MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 15:00
061
3LM 11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
002
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
3LM 13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
015
3LM 14
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2018-04-15
g. 18:00
020
3LM 15
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2018-04-26
g. 19:30
027
3LM 16
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły