Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS ALFA Gostynin
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
505 495 164
E-mail:
ruteks@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Bema 23,
09-500 Gostynin (wjazd od ul. Płockiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Arkadiusz Rutowski
505 495 164
ruteks@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08471 Arkadiusz Rutowski Polska 30.06.1968 18 10 54:30
08479 Adrian Przybyła Polska 03.08.2002 15 24 45:72
08490 Tomasz Kowalczyk Polska 02.06.1973 13 14 39:42
08475 Kacper Farys Polska 06.11.2003 6 19 18:57
08474 Igor Modzelewicz Polska 19.12.2002 3 21 9:63
08482 Maja Pawłowska Polska 07.04.2004 0 0 0:0
08484 Jakub Figiel Polska 30.11.-0001 0 0 0:0
08485 Bartłomiej Kapturowski Polska 26.01.2003 0 0 0:0
08480 Patryk Szpejnowski Polska 08.12.2002 0 4 0:12
08473 Hubert Falkowski Polska 29.06.1992 0 0 0:0
08489 Lidia Durmaj Polska 19.05.1996 0 0 0:0
08476 Jędrzej Gawin Polska 29.04.2000 0 2 0:6
08477 Jacek Obszyński Polska 11.07.2002 0 2 0:6
08478 Radosław Nowicki Polska 10.10.2002 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 17:00
004
3LM 1
TĘCZA Budki Piaseckie UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
3LM 2
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
3LM 3
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2017-11-05
g. 16:30
022
3LM 4
UKS ALFA Gostynin UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00
028
3LM 5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
3LM 6
STS Szydłowiec UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
3LM 7
UKS ALFA Gostynin KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 16:00
044
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS ALFA Gostynin 8:6 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
3LM 9
UKS ALFA Gostynin GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-01-28
g. 16:00
057
3LM 10
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-01-05
g. 18:00
063
3LM 11
UKS ALFA Gostynin KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2018-03-25
g. 17:00
005
3LM 12
UKS ALFA Gostynin SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 17:00
010
3LM 13
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
018
3LM 14
UKS ALFA Gostynin STS Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2018-04-15
g. 18:00
023
3LM 15
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
030
3LM 16
KU AZS PW Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły