Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 729 906
E-mail:
zbigniew.grzeslak@bogoria
WWW:
www.grodzisk.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Kilińskiego 8,
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Grześlak
602 729 906
zbigniew.grzeslak@bogoria
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06107 Adrian Majchrzak Polska 08.11.1999 29 9 87:27
00343 Miłosz Redzimski Polska 10.09.2006 24 1 72:3
00341 Zbigniew Grześlak Polska 13.09.1985 16 0 48:0
06216 Szymon Wiśniewski Polska 16.03.2005 10 6 30:18
06215 Adam Banasik Polska 03.05.2004 6 8 18:24
06221 Jakub Lis Polska 08.10.2003 4 6 12:18
00340 Michał Bańkosz Polska 02.04.1995 4 0 12:0
06214 Jakub Godawski Polska 12.08.1999 3 13 9:39
06213 Martyna Lis Polska 25.03.2002 2 2 6:6
06224 Krzysztof Stąporek Polska 25.06.2006 0 8 0:24
00342 Artur Michalczyk Polska 16.01.2001 0 0 0:0
06242 Dariusz Budzich Polska 16.02.1977 0 0 0:0
06217 Dawid Budzich Polska 23.04.2007 0 1 0:3
06218 Mikołaj Giereło Polska 05.07.2005 0 0 0:0
06226 Adam Stąporek Polska 29.09.2003 0 4 0:12
06241 Piotr Florczak Polska 02.10.2003 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
006
3LM 1
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
3LM 2
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
3LM 3
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
3LM 4
KS SPÓJNIA III Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
3LM 5
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2017-11-21
g. 19:00
031
3LM 6
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
3LM 7
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
3LM 8
KTS Kozienice BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
3LM 9
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
060
3LM 10
KU AZS PW Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
3LM 11
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
002
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
008
3LM 13
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
014
3LM 14
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-04-13
g. 18:00
021
3LM 15
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
025
3LM 16
TĘCZA Budki Piaseckie BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły