Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS PW Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 476 476
E-mail:
adamdorsz@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Dorsz
510 476 476
adamdorsz@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07667 Kamil Dębski Polska 16.07.1989 29 11 87:33
07673 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 24 15 72:45
07668 Adam Dorsz Polska 11.10.1990 21 18 63:54
07781 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 13 20 39:60
07674 Jacek Kisiel Polska 11.10.1966 1 7 3:21
07672 Patryk Turek Polska 13.04.1991 0 0 0:0
08164 Franciszek Jastrzębski Polska 08.04.1997 0 0 0:0
07671 Jan Roszuk Polska 26.05.1992 0 0 0:0
07666 Sylwia Borkowska Polska 04.11.1994 0 0 0:0
07669 Marek Kajfasz Polska 22.05.1989 0 0 0:0
07670 Jacek Najmrocki Polska 26.03.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
005
3LM 1
KU AZS PW Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
3LM 2
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
3LM 3
KU AZS PW Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
3LM 4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
025
3LM 5
KU AZS PW Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
035
3LM 6
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
3LM 7
KU AZS PW Warszawa KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
048
3LM 8
TĘCZA Budki Piaseckie KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
3LM 9
KU AZS PW Warszawa STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
060
3LM 10
KU AZS PW Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
3LM 11
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KU AZS PW Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
3LM 12
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
3LM 13
STS Szydłowiec KU AZS PW Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
017
3LM 14
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KU AZS PW Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 17:30
022
3LM 15
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
030
3LM 16
KU AZS PW Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły