Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS SGH Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 173 776
E-mail:
sawek7@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Główna Handlowa- budynek W,
ul. Wiśniowa 41, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Sawecki
604 173 776
sawek7@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08505 Kamil Rogowski Polska 14.12.1983 20 12 60:36
05426 Grzegorz Buze Polska 18.07.1976 15 13 45:39
05428 Michał Kowalczuk Polska 25.03.1988 12 18 36:54
05435 Łukasz Tkaczyk Polska 10.09.1985 6 7 18:21
05431 Radosław Oleksiuk Polska 07.01.1980 6 10 18:30
05427 Jacek Kalita Polska 27.07.1982 2 1 6:3
05433 Łukasz Piotrowski Polska 22.08.1987 2 9 6:27
05432 Maciej Pietrzykowski Polska 19.07.1983 2 6 6:18
05430 Kamil Kurak Polska 28.02.1980 1 10 3:30
05429 Robert Krusiński Polska 15.07.1991 0 4 0:12
05434 Michał Sawecki Polska 23.04.1978 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
002
3LM 1
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
3LM 2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-10-15
g. 14:30
018
3LM 3
KU AZS SGH Warszawa STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
024
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00
029
3LM 5
TĘCZA Budki Piaseckie KU AZS SGH Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
035
3LM 6
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
3LM 7
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
046
3LM 8
KU AZS SGH Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-02-03
g. 15:00
051
3LM 9
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-01-28
g. 16:00
057
3LM 10
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
3LM 12
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
011
3LM 13
KU AZS SGH Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
016
3LM 14
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 18:00
023
3LM 15
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
029
3LM 16
STS Szydłowiec KU AZS SGH Warszawa 5:8 Szczegóły