Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA III Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 218 339
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
KS Spójnia, ul. Wybrzeże Gdyńskie,
Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Stępień
602 218 339
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01660 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 23 14 69:42
01642 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 16 7 48:21
01667 Artur Zieliński Polska 06.09.1966 14 11 42:33
01668 Hubert Stoklas Polska 30.07.1965 8 18 24:54
03303 Adam Molenda Polska 08.12.1970 4 8 12:24
01666 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 3 12 9:36
01649 Tomasz Strygun Polska 12.08.1997 3 3 9:9
01664 Marcin Starczyński Polska 03.11.1989 2 3 6:9
01648 Łukasz Sokołowski Polska 14.07.2002 0 0 0:0
00592 Krzysztof Stępień Polska 10.07.1970 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
003
3LM 1
KTS Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-10-06
g. 18:00
009
3LM 2
KS SPÓJNIA III Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
3LM 3
KU AZS PW Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
3LM 4
KS SPÓJNIA III Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2017-11-19
g. 18:00
027
3LM 5
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
033
3LM 6
KS SPÓJNIA III Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
3LM 7
UKS ALFA Gostynin KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
3LM 8
STS Szydłowiec KS SPÓJNIA III Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
3LM 9
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
055
3LM 10
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
004
3LM 12
KS SPÓJNIA III Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 17:00
010
3LM 13
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
016
3LM 14
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 17:30
022
3LM 15
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-05-10
g. 18:30
028
3LM 16
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły