Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
501 695 994
E-mail:
ramon1971@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Siedlin ul. Jana Pawła II 12,
09-100 Płońsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Kostrzewa
501 695 994
ramon1971@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04036 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 33 4 99:12
04040 Marcin Krzemiński Polska 06.02.1979 25 8 75:24
04041 Artur Kujawa Polska 06.01.1967 19 12 57:36
04043 Jarosław Olewnik Polska 21.01.1982 16 12 48:36
04037 Andrzej Bernatowicz Polska 26.11.1965 3 4 9:12
04038 Jacek Falęcki Polska 29.10.1974 3 3 9:9
04039 Marcin Mielczarek Polska 16.05.1981 0 0 0:0
04035 Bartosz Szadkowski Polska 29.05.2007 0 0 0:0
04042 Grzegorz Lewandowski Polska 18.09.1973 0 0 0:0
04034 Maja Stańczak Polska 07.04.2006 0 0 0:0
04028 Patryk Sobierański Polska 14.11.1995 0 0 0:0
04027 Rafał Szadkowski Polska 23.07.1982 0 0 0:0
04026 Piotr Jaroszewski Polska 20.04.1995 0 0 0:0
04029 Grzegorz Piotrowski Polska 13.02.1968 0 0 0:0
04030 Roman Sobociński Polska 01.03.1961 0 0 0:0
04033 Kacper Stańczak Polska 09.03.2007 0 0 0:0
04032 Mariusz Jeziak Polska 20.09.1991 0 0 0:0
04031 Przemysław Jeziak Polska 14.04.1996 0 0 0:0
04025 Paweł Rutkowski Polska 06.03.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
3LM 1
STS Szydłowiec GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
3LM 2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
3LM 3
KTS Kozienice GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
3LM 4
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin TĘCZA Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
025
3LM 5
KU AZS PW Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-11-21
g. 19:00
031
3LM 6
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
037
3LM 7
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
043
3LM 8
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
3LM 9
UKS ALFA Gostynin GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
055
3LM 10
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 15:00
061
3LM 11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00
003
3LM 12
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
3LM 13
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
014
3LM 14
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
019
3LM 15
TĘCZA Budki Piaseckie GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2018-04-26
g. 19:30
027
3LM 16
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły