Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS Kowala
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 159 256
E-mail:
danielj.ra@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Publiczne Szkoła Podstawowa - Parznice 53,
26-624 Kowala
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Daniel Jasiński
510 159 256
danielj.ra@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. KTS III Kozienice 16 10 71:107
7. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05351 Eryk Skura Polska 02.03.1998 30 6 90:18
05258 Mariusz Ablewski Polska 08.11.1988 23 10 69:30
05353 Michał Mendrek Polska 15.01.1999 16 4 48:12
05357 Stefan Wielgus Polska 16.06.1961 12 2 36:6
05354 Daniel Jasiński Polska 07.03.1978 11 8 33:24
05355 Janusz Zbroja Polska 15.05.1964 9 0 27:0
05356 Mateusz Wielgus Polska 01.09.1992 8 5 24:15
05352 Jakub Michalczewski Polska 20.06.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 17:00
003
1
UKS Tymianka Stary Gózd LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 13:00
008
2
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
012
3
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2017-11-12
g. 09:00
019
5
LUKS Kowala KTS III Kozienice 10:0 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
022
6
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
025
7
LUKS Kowala ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
030
8
UKS Kobyłka LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
035
9
LUKS Kowala HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
001
10
HoReCup AICR Warszawa LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
007
11
LUKS Kowala UKS Tymianka Stary Gózd 9:1 Szczegóły
2018-03-15
g. 17:30
012
12
ULKS II Kazanów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
017
13
LUKS Kowala UKS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
022
14
KTS III Kozienice LUKS Kowala 5:8 Szczegóły
2018-04-14
g. 19:00
027
15
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:3 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
032
16
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9:1 Szczegóły
2018-04-29
g. 16:30
041
18
SPALONA MLECZARNIA Warszawa LUKS Kowala 8:6 Szczegóły