Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS Tymianka Stary Gózd
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 124 358
E-mail:
piotr.zaremba4@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Starym Goździe,
26-806 Stara Błotnica
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Zaremba
503 124 358
piotr.zaremba4@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. KTS III Kozienice 16 10 71:107
7. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05746 Mariusz Barszcz Polska 10.10.1987 34 7 102:21
05748 Paweł Starzyński Polska 15.03.1993 10 26 30:78
05747 Kacper Grochala Polska 05.03.1994 4 25 12:75
05749 Karol Rogoliński Polska 28.01.1996 2 25 6:75
05752 Bartłomiej Sułkowski Polska 29.01.2000 1 12 3:36
05753 Piotr Zaremba Polska 08.07.1969 1 1 3:3
05750 Mariusz Rogoliński Polska 09.10.1997 0 5 0:15
05751 Ewelina Starzyńska Polska 15.09.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 17:00
003
1
UKS Tymianka Stary Gózd LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
2
KTS III Kozienice UKS Tymianka Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
010
3
UKS Tymianka Stary Gózd GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 3:8 Szczegóły
2017-11-02
g. 19:00
013
4
ULKS II Kazanów UKS Tymianka Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
020
5
UKS Tymianka Stary Gózd UKS Kobyłka 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
024
6
HoReCup AICR Warszawa UKS Tymianka Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
032
8
UKS Tymianka Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
036
9
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS Tymianka Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
002
10
UKS Tymianka Stary Gózd UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
007
11
LUKS Kowala UKS Tymianka Stary Gózd 9:1 Szczegóły
2018-04-15
g. 14:00
011
12
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS Tymianka Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
019
13
UKS Tymianka Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
029
15
UKS Tymianka Stary Gózd ULKS II Kazanów 4:8 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
034
16
UKS Kobyłka UKS Tymianka Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
038
17
UKS Tymianka Stary Gózd KTS III Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
043
18
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS Tymianka Stary Gózd 8:2 Szczegóły