Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS Kobyłka
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 120 807
E-mail:
kskobylka@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Załuskiego 57,
05-230 Kobyłka
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Karpienia
504 120 807
kskobylka@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. KTS III Kozienice 16 10 71:107
7. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06666 Sławomir Jędrasik Polska 05.09.1967 15 20 45:60
06670 Rafał Radziszewski Polska 26.08.1989 14 15 42:45
06665 Piotr Karpienia Polska 03.04.1962 13 8 39:24
06667 Mateusz Śledziewski Polska 23.08.1994 9 19 27:57
06668 Małgorzata Rudnik Polska 31.07.1964 9 22 27:66
06669 Hubert Dąbrowski Polska 19.04.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 10:00
001
1
UKS Kobyłka GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
005
2
ULKS II Kazanów UKS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
016
4
UKS Kobyłka HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
020
5
UKS Tymianka Stary Gózd UKS Kobyłka 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
023
6
UKS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
027
7
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
030
8
UKS Kobyłka LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
034
9
KTS III Kozienice UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
10
UKS Kobyłka KTS III Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00
009
11
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
013
12
UKS Kobyłka UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
017
13
LUKS Kowala UKS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
021
14
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
028
15
HoReCup AICR Warszawa UKS Kobyłka 0:10 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
034
16
UKS Kobyłka UKS Tymianka Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
039
17
UKS Kobyłka ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły