Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Siedlecka 9,
08-114 Skórzec
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Agnieszka Potyra-Prokurat
602 870 955
agnieszkapotyra@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Prokurat
694 554 109
zbyszek_p@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. KTS III Kozienice 16 10 71:107
7. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06248 Kamil Zakrzewski Polska 15.02.1997 25 9 75:27
06246 Zbigniew Prokurat Polska 20.01.1968 17 4 51:12
06247 Anna Osińska Polska 22.12.1963 14 8 42:24
06250 Maciej Adamiak Polska 17.02.2000 13 6 39:18
06249 Mariusz Cabaj Polska 26.04.1990 12 11 36:33
06253 Paweł Szostek Polska 26.07.1991 7 6 21:18
06251 Paweł Marciniak Polska 16.05.1989 2 2 6:6
06252 Mateusz Sopiński Polska 08.02.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 10:00
001
1
UKS Kobyłka GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
010
3
UKS Tymianka Stary Gózd GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 3:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 12:00
014
4
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00
018
5
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 7:7 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
022
6
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
026
7
KTS III Kozienice GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
033
9
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS II Kazanów 9:1 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
003
10
ULKS II Kazanów GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 2:8 Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00
009
11
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
014
12
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec KTS III Kozienice 9:1 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
023
14
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2018-04-14
g. 19:00
027
15
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:3 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
031
16
SPALONA MLECZARNIA Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:2 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
037
17
HoReCup AICR Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
043
18
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS Tymianka Stary Gózd 8:2 Szczegóły