Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS II Kazanów
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 348 380
E-mail:
krolinho10@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościelna 52, 26-713 Kazanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Król
512 348 380
krolinho10@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bogusław Kmuk
694 887 233
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. KTS III Kozienice 16 10 71:107
7. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04417 Dariusz Wilkiewicz Polska 01.02.1979 18 15 54:45
04411 Mateusz Król Polska 16.01.1991 17 14 51:42
04418 Przemysław Nowak Polska 29.01.1984 12 18 36:54
04416 Wojciech Zagożdżon Polska 24.02.1970 8 23 24:69
04421 Bartłomiej Żak Polska 06.08.1999 2 4 6:12
04422 Kacper Kawecki Polska 14.08.2000 1 6 3:18
04423 Rafał Kawecki Polska 26.08.1999 0 2 0:6
04413 Bogusław Kmuk Polska 20.05.1955 0 0 0:0
04424 Jakub Wasiak Polska 20.02.2002 0 0 0:0
04410 Ryszard Głód Polska 26.02.1962 0 0 0:0
04420 Grzegorz Chmielewski Polska 04.05.1969 0 7 0:21
04419 Robert Malec Polska 29.04.1969 0 0 0:0
04412 Robert Król Polska 29.03.1962 0 0 0:0
04414 Adam Trela Polska 02.09.1950 0 0 0:0
04415 Andrzej Krężel Polska 12.02.1969 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 11:00
005
2
ULKS II Kazanów UKS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
009
3
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów 0:10 Szczegóły
2017-11-02
g. 19:00
013
4
ULKS II Kazanów UKS Tymianka Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
017
5
SPALONA MLECZARNIA Warszawa ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
021
6
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
025
7
LUKS Kowala ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
029
8
ULKS II Kazanów KTS III Kozienice 5:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
033
9
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS II Kazanów 9:1 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
003
10
ULKS II Kazanów GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
008
11
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2018-03-15
g. 17:30
012
12
ULKS II Kazanów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
13
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
14
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
029
15
UKS Tymianka Stary Gózd ULKS II Kazanów 4:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
039
17
UKS Kobyłka ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
044
18
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 6:8 Szczegóły