Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Król
ULKS II Kazanów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  16 stycznia 1991 r.
31
Występy
17
Zwycięstwa
14
Porażki
54.84%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. KTS III Kozienice 16 10 71:107
7. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Marcin Fiuk - Mateusz Król 1 0:3 (4:11, 1:11, 4:11)
3 Mariusz Jackowski - Mateusz Król 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
4 Mateusz Król - Mariusz Barszcz 1 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 4:11)
4 Mateusz Król - Mariusz Rogoliński 1 3:0 (11:5, 11:8, 12:10)
4 Mateusz Król - Paweł Starzyński 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
5 Marek Kozłowski - Mateusz Król 1 3:1 (12:10, 5:11, 11:6, 11:8)
5 Sławomir Mikołajewicz - Mateusz Król 1 3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 5:11, 11:5)
6 Mateusz Król - Kamil Borowy 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
6 Mateusz Król - Zbigniew Skrzypczak 1 3:1 (8:11, 13:11, 11:4, 11:9)
8 Mateusz Król - Roman Gołębiowski 1 3:1 (11:9, 6:11, 14:12, 11:8)
8 Mateusz Król - Tomasz Ziętkowski 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
8 Mateusz Król - Anna Rybarczyk 1 0:3 (4:11, 9:11, 8:11)
9 Zbigniew Prokurat - Mateusz Król 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
9 Maciej Adamiak - Mateusz Król 1 2:3 (4:11, 11:5, 11:2, 9:11, 7:11)
10 Mateusz Król - Zbigniew Prokurat 1 0:3 (9:11, 7:11, 11:9, 3:11)
10 Mateusz Król - Paweł Szostek 1 3:2 (11:6, 3:11, 6:11, 12:10, 11:4)
11 Tomasz Walkiewicz - Mateusz Król 1 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:4)
11 Zenon Klimek - Mateusz Król 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
13 Mateusz Król - Radosław Jastrzębowski 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
13 Mateusz Król - Sławomir Mikołajewicz 1 0:3 (3:11, 7:11, 8:11)
14 Mateusz Król - Rafał Pierzchałka 1 3:0 (13:11, 11:3, 11:6)
14 Mateusz Król - Miłosz Stanisławski 1 3:0 (11:1, 13:11, 11:5)
15 Paweł Starzyński - Mateusz Król 1 1:3 (2:11, 2:11, 11:9, 7:11)
15 Bartłomiej Sułkowski - Mateusz Król 1 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)
15 Mariusz Barszcz - Mateusz Król 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:1)
17 Sławomir Jędrasik - Mateusz Król 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:9)
17 Piotr Karpienia - Mateusz Król 1 3:2 (12:14, 13:11, 12:10, 4:11, 11:8)
17 Mateusz Śledziewski - Mateusz Król 1 2:3 (8:11, 4:11, 11:6, 11:9, 9:11)
18 Wojciech Stankiewicz - Mateusz Król 1 2:3 (2:11, 12:10, 8:11, 11:6, 3:11)
18 Tomasz Ziętkowski - Mateusz Król 1 3:1 (3:11, 15:13, 13:11, 11"6)
18 Roman Gołębiowski - Mateusz Król 1 3:2 (11:6, 11:9, 8:11, 8:11, 11:9)