Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
HoReCup AICR Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
501 878 363
E-mail:
marcingalazka26@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Gałązka
501 878 363
marcingalazka26@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Miłosz Stanisławski
882 133 659
milosz@horecup.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 8 16 66:22
2. LUKS Kowala 8 14 69:16
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8 11 58:29
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8 11 53:36
5. KTS III Kozienice 8 8 36:48
6. UKS Kobyłka 8 6 29:57
7. ULKS II Kazanów 8 4 34:54
8. UKS Tymianka Stary Gózd 8 2 31:61
9. HoReCup AICR Warszawa 8 0 15:68

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08869 Mikołaj Krzymień Polska 19.07.1982 13 0 39:0
08865 Rafał Pierzchałka Polska 22.09.1983 1 12 3:36
08863 Miłosz Stanisławski Polska 26.08.1984 0 11 0:33
08870 Mariusz Jackowski Polska 22.08.1993 0 2 0:6
08868 Michał Zieliński Polska 12.01.1994 0 2 0:6
Damian Socha Polska 30.11.-0001 0 0 0:0
08864 Paweł Dalbiak Polska 17.03.1978 0 12 0:36
08866 Łukasz Zwęgliński Polska 27.04.1984 0 0 0:0
08862 Marcin Gałązka Polska 12.10.1982 0 10 0:30
08867 Marcin Fiuk Polska 24.04.1991 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
002
1
HoReCup AICR Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
009
3
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
016
4
UKS Kobyłka HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
024
6
HoReCup AICR Warszawa UKS Tymianka Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
028
7
SPALONA MLECZARNIA Warszawa HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
031
8
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
035
9
LUKS Kowala HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły