Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
HoReCup AICR Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
501 878 363
E-mail:
marcingalazka26@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Gałązka
501 878 363
marcingalazka26@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Miłosz Stanisławski
882 133 659
milosz@horecup.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. KTS III Kozienice 16 10 71:107
7. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08869 Mikołaj Krzymień Polska 19.07.1982 21 0 63:0
08864 Paweł Dalbiak Polska 17.03.1978 3 23 9:69
08865 Rafał Pierzchałka Polska 22.09.1983 2 26 6:78
08868 Michał Zieliński Polska 12.01.1994 0 4 0:12
08870 Mariusz Jackowski Polska 22.08.1993 0 6 0:18
08863 Miłosz Stanisławski Polska 26.08.1984 0 23 0:69
Damian Socha Polska 30.11.-0001 0 0 0:0
08866 Łukasz Zwęgliński Polska 27.04.1984 0 0 0:0
08862 Marcin Gałązka Polska 12.10.1982 0 25 0:75
08867 Marcin Fiuk Polska 24.04.1991 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
002
1
HoReCup AICR Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
009
3
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
016
4
UKS Kobyłka HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
024
6
HoReCup AICR Warszawa UKS Tymianka Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
028
7
SPALONA MLECZARNIA Warszawa HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
031
8
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
035
9
LUKS Kowala HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
001
10
HoReCup AICR Warszawa LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
006
11
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
019
13
UKS Tymianka Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
14
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
028
15
HoReCup AICR Warszawa UKS Kobyłka 0:10 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
033
16
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
037
17
HoReCup AICR Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
042
18
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły