Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
507 359 171
E-mail:
informatyk@zsz-gk.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Budowlanych14,
05-530 Góra Kalwaria
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Walkiewicz
507 359 171
tomek841@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. KTS III Kozienice 16 10 71:107
7. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06052 Tomasz Walkiewicz Polska 20.08.1989 23 11 69:33
06054 Kamil Borowy Polska 26.06.1988 16 7 48:21
06055 Zenon Klimek Polska 22.01.1965 15 11 45:33
06053 Cezary Walczak Polska 27.02.1993 11 8 33:24
06057 Zbigniew Skrzypczak Polska 28.10.1965 10 3 30:9
06056 Zbigniew Perzyna Polska 23.01.1957 9 4 27:12
06060 Zbigniew Samoraj Polska 31.03.1956 3 6 9:18
06059 Kamil Wojtyński Polska 17.10.1997 2 0 6:0
06062 Ryszard Molak Polska 15.05.1949 0 0 0:0
06061 Wiesław Altawęgier Polska 12.09.1964 0 0 0:0
06058 Ernest Orliński Polska 13.07.1979 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
004
1
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
012
3
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
015
4
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00
018
5
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 7:7 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
021
6
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
027
7
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
031
8
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
036
9
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS Tymianka Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
002
10
UKS Tymianka Stary Gózd UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
008
11
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
013
12
UKS Kobyłka UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
018
13
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS III Kozienice 10:0 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
023
14
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
032
16
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9:1 Szczegóły
2018-04-14
g. 17:00
036
17
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
042
18
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły