Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS III Kozienice
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
508 157 888
E-mail:
roman.gol@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS,
ul.Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Roman Gołębiowski
508 157 888
roman.gol@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. KTS III Kozienice 16 10 71:107
7. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05857 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 12 21 36:63
05862 Marek Płachta Polska 23.10.1954 12 18 36:54
05860 Tomasz Ziętkowski Polska 12.02.1983 11 18 33:54
05861 Anna Rybarczyk Polska 02.07.1977 10 6 30:18
05863 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 4 16 12:48
05852 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 3 2 9:6
05864 Julia Witek Polska 13.01.2003 2 5 6:15
05856 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 1 3 3:9
05866 Mikołaj Maciejewski Polska 05.06.2002 0 0 0:0
05865 Daniel Delikowski Polska 26.03.1989 0 2 0:6
05867 Wiktor Wasiński Polska 07.02.2002 0 0 0:0
05855 Jan Molęda Polska 31.01.1959 0 0 0:0
05850 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 0 0 0:0
05848 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 0 0 0:0
05849 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 0 0 0:0
05851 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 0 0 0:0
05859 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
05858 Artur Moroz Polska 20.06.1963 0 0 0:0
05853 Jakub Caban Polska 05.08.1997 0 0 0:0
05854 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
002
1
HoReCup AICR Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
2
KTS III Kozienice UKS Tymianka Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
011
3
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
015
4
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2017-11-12
g. 09:00
019
5
LUKS Kowala KTS III Kozienice 10:0 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
026
7
KTS III Kozienice GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
029
8
ULKS II Kazanów KTS III Kozienice 5:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
034
9
KTS III Kozienice UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
10
UKS Kobyłka KTS III Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
014
12
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec KTS III Kozienice 9:1 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
018
13
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS III Kozienice 10:0 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
022
14
KTS III Kozienice LUKS Kowala 5:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
026
15
KTS III Kozienice SPALONA MLECZARNIA Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
033
16
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
038
17
UKS Tymianka Stary Gózd KTS III Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
044
18
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 6:8 Szczegóły