Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SPALONA MLECZARNIA Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 240 422
E-mail:
marekjkk@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Świętokrzyska 18A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kozłowski
606 240 422
marekjkk@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. KTS III Kozienice 16 10 71:107
7. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08573 Jakub Warpas Polska 19.07.1993 38 2 114:6
08575 Radosław Jastrzębowski Polska 03.05.1982 14 5 42:15
06106 Patryk Bożek Polska 08.06.1999 13 2 39:6
08574 Sławomir Mikołajewicz Polska 29.05.1987 10 6 30:18
08579 Marek Kucharski Polska 21.12.1979 9 1 27:3
08572 Marek Kozłowski Polska 06.01.1988 7 10 21:30
08582 Krzysztof Molenda Polska 30.07.1976 6 1 18:3
08581 Marcin Borucki Polska 04.02.1980 5 4 15:12
08589 Mathieu Deloly Francja 02.03.1985 3 2 9:6
08588 Tomasz Kozłowski Polska 17.08.1968 1 3 3:9
08587 Paweł Kowalski Polska 18.11.1984 0 0 0:0
08586 Dariusz Pinkowski Polska 11.06.1981 0 0 0:0
08576 Krzysztof Kubkowski Polska 27.03.1976 0 0 0:0
08585 Marcin Spurek Polska 01.11.1996 0 2 0:6
08577 Marek Sapryk Polska 08.10.1965 0 0 0:0
08583 Piotr Januszkiewicz Polska 26.07.1985 0 0 0:0
08584 Arkadiusz Kurpias Polska 24.03.1973 0 0 0:0
08580 Paweł Budkiewicz Polska 30.12.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
004
1
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 13:00
008
2
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
011
3
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 12:00
014
4
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
017
5
SPALONA MLECZARNIA Warszawa ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
023
6
UKS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
028
7
SPALONA MLECZARNIA Warszawa HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
032
8
UKS Tymianka Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
006
11
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 14:00
011
12
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS Tymianka Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
13
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
021
14
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
026
15
KTS III Kozienice SPALONA MLECZARNIA Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
031
16
SPALONA MLECZARNIA Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:2 Szczegóły
2018-04-14
g. 17:00
036
17
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-04-29
g. 16:30
041
18
SPALONA MLECZARNIA Warszawa LUKS Kowala 8:6 Szczegóły