Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 011 999
E-mail:
marekkudelski@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Budowlana 2,
05-300 Mińsk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kudelski
600 011 999
marekkudelski@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5 10 40:16
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 4 8 34:7
3. UKS RETURN Piaseczno 5 8 36:19
4. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 4 6 33:14
5. KTS Kozienice 5 6 34:28
6. KU AZS PW I Warszawa 5 6 31:25
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 5 6 31:26
8. UKS ALFA Gostynin 5 2 20:39
9. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 4 2 11:33
10. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 5 2 15:38
11. KU AZS SGH Warszawa 4 0 15:32
12. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 5 0 18:41

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05096 Marek Kudelski Polska 08.10.1980 6 6 18:18
05090 Mirosław Bembnowicz Polska 21.06.1969 2 2 6:6
05097 Paweł Michalski Polska 21.04.1970 2 3 6:9
05100 Hubert Stoklas Polska 30.07.1965 1 9 3:27
05093 Katarzyna Krusiewicz Polska 22.09.1987 0 0 0:0
05091 Aneta Janisiewicz Polska 08.09.1989 0 4 0:12
01102 Tomasz Wardzyński Polska 21.12.1978 0 0 0:0
05094 Krzysztof Krusiewicz Polska 08.07.1984 0 0 0:0
05092 Bartłomiej Jaworski Polska 22.12.1985 0 0 0:0
05101 Krzysztof Bątruk Polska 20.02.2003 0 5 0:15
05098 Andrzej Niewiarowski Polska 30.09.1985 0 0 0:0
05099 Tomasz Okurowski Polska 02.05.1970 0 0 0:0
05089 Paweł Bątruk Polska 06.04.1999 0 3 0:9
05095 Mirosław Krusiewicz Polska 04.12.1960 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-02
g. 17:00
004
3LM 1
UKS RETURN Piaseczno BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2018-11-06
g. 19:00
010
3LM 2
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2018-10-19
g. 19:00
016
3LM 3
KS SPÓJNIA III Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
3LM 4
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY I Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
3LM 5
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 17:00
034
3LM 6
KU AZS PW I Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
3LM 7
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
044
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
3LM 9
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Kozienice -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
3LM 10
UKS ALFA Gostynin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
3LM 11
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły