Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA III Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 288 917
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
KS Spójnia, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Jarosławski
600 288 917
karosport@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 30 129:41
2. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 16 24 121:74
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 22 106:82
4. KU AZS PW I Warszawa 16 21 107:84
5. KTS Kozienice 16 15 91:97
6. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 95:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 20 111:82
2. KU AZS SGH Warszawa 16 14 95:100
3. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 10 84:114
4. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 10 61:118
5. UKS ALFA Gostynin 16 7 77:121
6. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 16 4 59:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00268 Robert Czernecki Polska 16.10.2003 26 16 78:48
00279 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 17 11 51:33
00270 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 14 0 42:0
02529 Jan Adamiak Polska 25.01.2004 7 9 21:27
02550 Jan Klepko Polska 19.10.2000 7 28 21:84
02537 Mateusz Kalinowski Polska 26.06.2001 3 10 9:30
00278 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 1 0 3:0
02548 Jacek Adamiak Polska 26.07.1966 1 6 3:18
02551 Bartosz Lebrecht Polska 03.03.1996 0 0 0:0
02552 Marcin Starczyński Polska 03.11.1989 0 0 0:0
02554 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 0 3 0:9
00269 Tomasz Dubniak Polska 12.02.1993 0 0 0:0
00276 Tomasz Strygun Polska 12.08.1997 0 0 0:0
02549 Grzegorz Gozdecki Polska 26.01.1996 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
3LM 1
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
3LM 2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-19
g. 19:00
016
3LM 3
KS SPÓJNIA III Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-10-31
g. 18:00
021
3LM 4
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
3LM 5
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
3LM 6
KTS Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-12-07
g. 18:00
040
3LM 7
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
3LM 8
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
3LM 9
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:6 Szczegóły
2019-01-05
g. 13:00
060
3LM 10
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW I Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
3LM 13
KS SPÓJNIA III Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 4:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
3LM 14
KS SPÓJNIA III Warszawa KTS Kozienice 7:7 Szczegóły
2019-05-10
g. 18:00
020
3LM 15
KU AZS PW I Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
3LM 16
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły