Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MLUKS NADWIŚLANIN Płock
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 934 525
E-mail:
grzegorz180@onet.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół, 09-400 Płock, ul. Nowowiejskiego 4
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Korczak
604 934 525
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 30 129:41
2. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 16 24 121:74
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 22 106:82
4. KU AZS PW I Warszawa 16 21 107:84
5. KTS Kozienice 16 15 91:97
6. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 95:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 20 111:82
2. KU AZS SGH Warszawa 16 14 95:100
3. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 10 84:114
4. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 10 61:118
5. UKS ALFA Gostynin 16 7 77:121
6. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 16 4 59:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07961 Sebastian Kopacki Polska 21.01.1982 33 5 99:15
07963 Michał Lewandowski Polska 03.08.1983 24 11 72:33
07966 Dariusz Pietrzak Polska 29.10.1969 9 25 27:75
07958 Kajetan Kachniewski Polska 23.05.2004 8 11 24:33
07965 Krzysztof Niedzielak Polska 10.05.1982 7 22 21:66
07964 Piotr Lichocki Polska 18.10.1993 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
002
3LM 1
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 17:00
014
3LM 3
UKS RETURN Piaseczno MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
3LM 4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
3LM 5
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
3LM 7
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2019-01-13
g. 14:00
044
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
3LM 9
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 14:00
056
3LM 10
KU AZS PW I Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
3LM 11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 8:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
3LM 13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW I Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
3LM 14
UKS LUPUS KABATY I Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
3LM 15
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:5 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
3LM 16
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły