Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS SGH Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 173 776
E-mail:
sawek7@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Główna Handlowa, budynek W,
ul. Wiśniowa 41, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Sawecki
604 173 776
sawek7@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 10 18 81:20
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10 18 74:39
3. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 10 15 78:45
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 10 14 68:50
5. KU AZS PW I Warszawa 10 13 66:53
6. KTS Kozienice 10 12 62:53
7. UKS RETURN Piaseczno 9 9 60:50
8. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10 6 38:72
9. KU AZS SGH Warszawa 10 5 50:73
10. UKS ALFA Gostynin 10 4 44:78
11. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 9 2 39:72
12. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 10 2 27:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05897 Łukasz Tkaczyk Polska 10.09.1985 9 7 27:21
05895 Kamil Rogowski Polska 14.12.1983 8 3 24:9
05887 Grzegorz Buze Polska 18.07.1976 8 8 24:24
05893 Maciej Pietrzykowski Polska 19.07.1983 6 7 18:21
05889 Michał Kowalczuk Polska 25.03.1988 6 7 18:21
05891 Kamil Kurak Polska 28.02.1980 5 13 15:39
05888 Jacek Kalita Polska 27.07.1982 1 7 3:21
05896 Michał Sawecki Polska 23.04.1978 0 2 0:6
05892 Radosław Oleksiuk Polska 07.01.1980 0 4 0:12
05890 Robert Krusiński Polska 15.07.1991 0 2 0:6
05894 Łukasz Piotrowski Polska 22.08.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-12-02
g. 11:00
003
3LM 1
KU AZS SGH Warszawa BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
3LM 3
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice 3:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
3LM 4
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
3LM 5
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
3LM 6
KU AZS SGH Warszawa UKS RETURN Piaseczno 7:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
3LM 7
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
3LM 8
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
3LM 9
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
058
3LM 10
KU AZS SGH Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
3LM 11
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły