Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS SGH Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 173 776
E-mail:
sawek7@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Główna Handlowa, budynek W,
ul. Wiśniowa 41, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Sawecki
604 173 776
sawek7@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5 10 40:16
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 4 8 34:7
3. UKS RETURN Piaseczno 5 8 36:19
4. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 4 6 33:14
5. KTS Kozienice 5 6 34:28
6. KU AZS PW I Warszawa 5 6 31:25
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 5 6 31:26
8. UKS ALFA Gostynin 5 2 20:39
9. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 4 2 11:33
10. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 5 2 15:38
11. KU AZS SGH Warszawa 4 0 15:32
12. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 5 0 18:41

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05889 Michał Kowalczuk Polska 25.03.1988 4 6 12:18
05891 Kamil Kurak Polska 28.02.1980 4 6 12:18
05887 Grzegorz Buze Polska 18.07.1976 3 2 9:6
05893 Maciej Pietrzykowski Polska 19.07.1983 2 3 6:9
05896 Michał Sawecki Polska 23.04.1978 0 2 0:6
05897 Łukasz Tkaczyk Polska 10.09.1985 0 0 0:0
05895 Kamil Rogowski Polska 14.12.1983 0 0 0:0
05892 Radosław Oleksiuk Polska 07.01.1980 0 4 0:12
05888 Jacek Kalita Polska 27.07.1982 0 3 0:9
05890 Robert Krusiński Polska 15.07.1991 0 0 0:0
05894 Łukasz Piotrowski Polska 22.08.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-12-02
g. 11:00
003
3LM 1
KU AZS SGH Warszawa BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
3LM 3
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice 3:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
3LM 4
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
3LM 5
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
3LM 6
KU AZS SGH Warszawa UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
3LM 7
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
3LM 8
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
3LM 9
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
058
3LM 10
KU AZS SGH Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
3LM 11
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły