Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS PW I Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 476 476
E-mail:
adamdorsz@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
OSiR ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Dorsz
510 476 476
adamdorsz@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 13 24 105:31
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 13 22 94:58
3. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 13 20 101:61
4. KU AZS PW I Warszawa 13 17 87:71
5. KS SPÓJNIA III Warszawa 13 14 84:74
6. KTS Kozienice 13 12 74:77

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 13 14 87:72
2. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 13 10 55:92
3. KU AZS SGH Warszawa 12 9 67:80
4. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 13 4 47:101
5. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 12 4 55:94
6. UKS ALFA Gostynin 13 4 57:102

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08125 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 24 9 72:27
08122 Adam Dorsz Polska 11.10.1990 21 12 63:36
08121 Kamil Dębski Polska 16.07.1989 15 18 45:54
08120 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 14 14 42:42
08123 Franciszek Jastrzębski Polska 08.04.1997 0 0 0:0
08128 Patryk Turek Polska 13.04.1991 0 0 0:0
08129 Piotr Tuszyński Polska 04.01.1980 0 2 0:6
08124 Marek Kajfasz Polska 22.05.1989 0 0 0:0
08126 Jacek Najmrocki Polska 26.03.1990 0 0 0:0
08119 Sylwia Borkowska Polska 04.11.1994 0 0 0:0
08127 Jan Roszuk Polska 26.05.1992 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
3LM 1
KU AZS PW I Warszawa KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
3LM 2
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KU AZS PW I Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
3LM 3
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW I Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-27
g. 13:00
023
3LM 4
KU AZS PW I Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
3LM 5
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 17:00
034
3LM 6
KU AZS PW I Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 16:00
042
3LM 7
UKS RETURN Piaseczno KU AZS PW I Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-12-12
g. 18:30
045
3LM 8
KU AZS PW I Warszawa BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-01-05
g. 17:30
054
3LM 9
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS PW I Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-01-12
g. 14:00
056
3LM 10
KU AZS PW I Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW I Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
3LM 12
KU AZS PW I Warszawa UKS LUPUS KABATY I Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
3LM 13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW I Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
013
3LM 14
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KU AZS PW I Warszawa -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
020
3LM 15
KU AZS PW I Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
3LM 16
KTS Kozienice KU AZS PW I Warszawa -:- Szczegóły