Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS Kozienice
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
796 771 010
E-mail:
ktskozienice@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS ul. Głowaczowska 48,
26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Kuryłek
796 771 010
ktskozienice@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 30 129:41
2. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 16 24 121:74
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 22 106:82
4. KU AZS PW I Warszawa 16 21 107:84
5. KTS Kozienice 16 15 91:97
6. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 95:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 20 111:82
2. KU AZS SGH Warszawa 16 14 95:100
3. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 10 84:114
4. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 10 61:118
5. UKS ALFA Gostynin 16 7 77:121
6. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 16 4 59:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06172 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 25 18 75:54
06165 Jakub Caban Polska 05.08.1997 21 9 63:27
06179 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 15 18 45:54
06171 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 10 26 30:78
06173 Jan Molęda Polska 31.01.1959 3 0 9:0
06178 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 1 1 3:3
06180 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 1 3 3:9
06175 Marek Płachta Polska 23.10.1954 0 0 0:0
06177 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 0 0:0
06182 Julia Witek Polska 13.01.2003 0 0 0:0
06176 Anna Rybarczyk Polska 02.07.1977 0 0 0:0
06167 Daniel Delikowski Polska 26.03.1989 0 0 0:0
06164 Michał Bartoszuk Polska 03.05.1994 0 0 0:0
06166 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 0 0 0:0
06174 Artur Moroz Polska 20.06.1963 0 0 0:0
06170 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 0 5 0:15
06168 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 0 0 0:0
06181 Tomasz Ziętkowski Polska 12.02.1983 0 0 0:0
06169 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
3LM 1
KU AZS PW I Warszawa KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
3LM 2
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
3LM 3
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice 3:8 Szczegóły
2018-11-02
g. 17:30
019
3LM 4
KTS Kozienice UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-11-03
g. 12:00
025
3LM 5
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
3LM 6
KTS Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00
037
3LM 7
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
3LM 8
KTS Kozienice GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2019-01-06
g. 14:00
050
3LM 9
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Kozienice 2:8 Szczegóły
2018-12-21
g. 18:00
055
3LM 10
KTS Kozienice BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
3LM 11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 8:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
3LM 12
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
3LM 13
KTS Kozienice UKS LUPUS KABATY I Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
3LM 14
KS SPÓJNIA III Warszawa KTS Kozienice 7:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
3LM 15
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:5 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
3LM 16
KTS Kozienice KU AZS PW I Warszawa 2:8 Szczegóły