Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS ALFA Gostynin
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
662 410 941
E-mail:
tomasz-kowalczyk-91@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23,
09-500 Gostynin (wjazd od ul. Płockiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Kowalczyk
662 410 941
tomasz-kowalczyk-91@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 30 129:41
2. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 16 24 121:74
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 22 106:82
4. KU AZS PW I Warszawa 16 21 107:84
5. KTS Kozienice 16 15 91:97
6. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 95:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 20 111:82
2. KU AZS SGH Warszawa 16 14 95:100
3. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 10 84:114
4. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 10 61:118
5. UKS ALFA Gostynin 16 7 77:121
6. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 16 4 59:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06138 Tomasz Kowalczyk Polska 02.06.1973 31 12 93:36
06140 Adrian Przybyła Polska 03.08.2002 18 27 54:81
06137 Arkadiusz Rutowski Polska 30.06.1968 6 7 18:21
06143 Patryk Szpejnowski Polska 08.12.2002 4 31 12:93
06139 Kacper Farys Polska 06.11.2003 3 5 9:15
06145 Bartłomiej Kapturowski Polska 26.01.2003 0 2 0:6
06141 Igor Modzelewicz Polska 19.12.2002 0 20 0:60
06142 Radosław Nowicki Polska 10.10.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
002
3LM 1
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
3LM 2
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
3LM 3
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW I Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
3LM 4
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-11-04
g. 17:00
029
3LM 5
UKS RETURN Piaseczno UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
3LM 6
UKS ALFA Gostynin KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-12-07
g. 18:00
040
3LM 7
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
3LM 8
UKS ALFA Gostynin UKS LUPUS KABATY I Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-01-03
g. 20:00
051
3LM 9
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
3LM 10
UKS ALFA Gostynin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
3LM 11
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
3LM 12
UKS ALFA Gostynin UKS RETURN Piaseczno 5:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
012
3LM 13
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2019-03-26
g. 19:00
018
3LM 14
KTS Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
3LM 15
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
3LM 16
UKS ALFA Gostynin BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:4 Szczegóły