Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS LUPUS KABATY I Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 521 281
E-mail:
ukslupuskabaty@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Szkół Fundacji PRIMUS
ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Gałecki
600 521 281
ukslupuskabaty@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 30 129:41
2. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 16 24 121:74
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 22 106:82
4. KU AZS PW I Warszawa 16 21 107:84
5. KTS Kozienice 16 15 91:97
6. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 95:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 20 111:82
2. KU AZS SGH Warszawa 16 14 95:100
3. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 10 84:114
4. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 10 61:118
5. UKS ALFA Gostynin 16 7 77:121
6. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 16 4 59:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08095 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 31 12 93:36
08084 Marian Balak Polska 02.08.1970 26 8 78:24
08088 Paweł Gałecki Polska 31.10.1989 22 15 66:45
08093 Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 17 15 51:45
08092 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 5 5 15:15
08077 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 2 0 6:0
08099 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
08100 Piotr Wikło Polska 30.06.1989 0 3 0:9
08083 Krzysztof Sołtysiak Polska 31.03.1979 0 0 0:0
08103 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
08086 Dariusz Budzich Polska 16.02.1977 0 0 0:0
08087 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
08091 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 0 0 0:0
08094 Krzysztof Olszewski Polska 04.11.1965 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
3LM 1
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
3LM 2
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KU AZS PW I Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
017
3LM 3
UKS LUPUS KABATY I Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
3LM 4
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY I Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
3LM 5
UKS LUPUS KABATY I Warszawa BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00
037
3LM 7
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
3LM 8
UKS ALFA Gostynin UKS LUPUS KABATY I Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
3LM 9
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
3LM 10
UKS RETURN Piaseczno UKS LUPUS KABATY I Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
3LM 11
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
3LM 12
KU AZS PW I Warszawa UKS LUPUS KABATY I Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
3LM 13
KTS Kozienice UKS LUPUS KABATY I Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
3LM 14
UKS LUPUS KABATY I Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00
019
3LM 15
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
3LM 16
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły