Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS Nowy Dwór Mazowiecki
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
728 314 160
E-mail:
marcin.blachnik@hboffice.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Młodzieżowa 1, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Błachnik
728 314 160
marcin.blachnik@hboffice.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 30 129:41
2. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 16 24 121:74
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 22 106:82
4. KU AZS PW I Warszawa 16 21 107:84
5. KTS Kozienice 16 15 91:97
6. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 95:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 20 111:82
2. KU AZS SGH Warszawa 16 14 95:100
3. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 10 84:114
4. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 10 61:118
5. UKS ALFA Gostynin 16 7 77:121
6. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 16 4 59:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08901 Marek Malita Polska 28.08.1988 22 18 66:54
08903 Artur Zieliński Polska 06.09.1966 19 12 57:36
08899 Adam Kłosiński Polska 10.04.1996 17 25 51:75
08904 Arkadiusz Ziemiński Polska 04.02.1989 15 18 45:54
08900 Marcin Błachnik Polska 07.02.1981 1 9 3:27
10377 Piotr Lewandowski Polska 12.06.1984 0 0 0:0
08902 Damian Szymański Polska 31.07.1990 0 10 0:30
08898 Adam Wawrzyński Polska 31.10.1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
3LM 1
KTS Nowy Dwór Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-11-06
g. 19:00
010
3LM 2
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
3LM 3
KTS Nowy Dwór Mazowiecki BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
3LM 4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-11-03
g. 12:00
025
3LM 5
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
3LM 6
UKS ALFA Gostynin KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
3LM 7
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-16
g. 16:30
048
3LM 8
UKS RETURN Piaseczno KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2019-01-05
g. 17:30
054
3LM 9
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS PW I Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-01-05
g. 13:00
060
3LM 10
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
3LM 11
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00
005
3LM 12
KU AZS SGH Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
3LM 13
KTS Nowy Dwór Mazowiecki UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2019-03-26
g. 19:00
018
3LM 14
KTS Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
023
3LM 15
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:30
030
3LM 16
KTS Nowy Dwór Mazowiecki BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2 Szczegóły