Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
501 695 994
E-mail:
ramon1971@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Siedlin, ul. Jana Pawła II 12,
09-100 Płońsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Kostrzewa
501 695 994
ramon1971@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 30 129:41
2. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 16 24 121:74
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 22 106:82
4. KU AZS PW I Warszawa 16 21 107:84
5. KTS Kozienice 16 15 91:97
6. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 95:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 20 111:82
2. KU AZS SGH Warszawa 16 14 95:100
3. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 10 84:114
4. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 10 61:118
5. UKS ALFA Gostynin 16 7 77:121
6. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 16 4 59:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05115 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 28 10 84:30
05112 Marcin Krzemiński Polska 06.02.1979 27 4 81:12
05117 Jarosław Olewnik Polska 21.01.1982 24 6 72:18
05108 Jacek Falęcki Polska 29.10.1974 20 6 60:18
05107 Andrzej Bernatowicz Polska 26.11.1965 5 4 15:12
05113 Artur Kujawa Polska 06.01.1967 2 2 6:6
05116 Marcin Mielczarek Polska 16.05.1981 0 0 0:0
05126 Wiktor Szczygieł Polska 11.10.2005 0 0 0:0
05114 Grzegorz Lewandowski Polska 18.09.1973 0 0 0:0
05125 Bartosz Szadkowski Polska 29.05.2007 0 0 0:0
05124 Maja Stańczak Polska 07.04.2006 0 0 0:0
05120 Patryk Sobierański Polska 14.11.1995 0 0 0:0
05122 Rafał Szadkowski Polska 23.07.1982 0 0 0:0
05109 Piotr Jaroszewski Polska 20.04.1995 0 0 0:0
05118 Grzegorz Piotrowski Polska 13.02.1968 0 0 0:0
05121 Roman Sobociński Polska 01.03.1961 0 0 0:0
05123 Kacper Stańczak Polska 09.03.2007 0 0 0:0
05110 Mariusz Jeziak Polska 20.09.1991 0 0 0:0
05111 Przemysław Jeziak Polska 14.04.1996 0 0 0:0
05119 Paweł Rutkowski Polska 06.03.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
3LM 1
KTS Nowy Dwór Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
3LM 2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
017
3LM 3
UKS LUPUS KABATY I Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
2018-10-27
g. 13:00
023
3LM 4
KU AZS PW I Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
3LM 5
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:00
033
3LM 6
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
3LM 7
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
3LM 8
KTS Kozienice GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2019-01-03
g. 20:00
051
3LM 9
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
058
3LM 10
KU AZS SGH Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 17:00
064
3LM 11
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS RETURN Piaseczno 8:4 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
3LM 12
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
3LM 13
KS SPÓJNIA III Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 4:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
013
3LM 14
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KU AZS PW I Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00
019
3LM 15
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
3LM 16
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły