Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7 12 53:18
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7 12 50:30
3. KU AZS PW I Warszawa 8 12 55:38
4. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 7 10 55:27
5. UKS RETURN Piaseczno 7 9 49:34
6. KS SPÓJNIA III Warszawa 7 8 43:37
7. KTS Kozienice 7 8 45:40
8. KU AZS SGH Warszawa 7 5 38:47
9. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 7 4 25:50
10. UKS ALFA Gostynin 7 3 30:54
11. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8 2 23:66
12. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7 1 31:56

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
3LM 1
KU AZS PW I Warszawa KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
002
3LM 1
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00
003
3LM 1
KU AZS SGH Warszawa BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-10-02
g. 17:00
004
3LM 1
UKS RETURN Piaseczno BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
3LM 1
KTS Nowy Dwór Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
3LM 1
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
3LM 2
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-10-26
g. 00:00
009
3LM 2
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS RETURN Piaseczno 1:9 Szczegóły
2018-11-06
g. 19:00
010
3LM 2
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
3LM 2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
3LM 2
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KU AZS PW I Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
3LM 3
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice 3:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 17:00
014
3LM 3
UKS RETURN Piaseczno MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
3LM 3
KTS Nowy Dwór Mazowiecki BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2018-10-19
g. 19:00
016
3LM 3
KS SPÓJNIA III Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
017
3LM 3
UKS LUPUS KABATY I Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
3LM 3
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW I Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-11-02
g. 17:30
019
3LM 4
KTS Kozienice UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
3LM 4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-10-31
g. 18:00
021
3LM 4
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
3LM 4
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY I Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-10-27
g. 13:00
023
3LM 4
KU AZS PW I Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
3LM 4
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-11-03
g. 12:00
025
3LM 5
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice 5:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
3LM 5
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
3LM 5
UKS LUPUS KABATY I Warszawa BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
3LM 5
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-11-04
g. 17:00
029
3LM 5
UKS RETURN Piaseczno UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
3LM 5
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
3LM 6
KTS Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:00
033
3LM 6
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 17:00
034
3LM 6
KU AZS PW I Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
3LM 6
UKS ALFA Gostynin KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
3LM 6
KU AZS SGH Warszawa UKS RETURN Piaseczno 7:7 Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00
037
3LM 7
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
3LM 7
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2018-11-27
g. 18:30
039
3LM 7
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2018-12-07
g. 18:00
040
3LM 7
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
3LM 7
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 16:00
042
3LM 7
UKS RETURN Piaseczno KU AZS PW I Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
3LM 8
KTS Kozienice GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
044
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2018-12-12
g. 18:30
045
3LM 8
KU AZS PW I Warszawa BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
3LM 8
UKS ALFA Gostynin UKS LUPUS KABATY I Warszawa -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
3LM 8
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 17:00
048
3LM 8
UKS RETURN Piaseczno KTS Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
3LM 9
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
3LM 9
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Kozienice -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
3LM 9
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
3LM 9
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
3LM 9
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
3LM 9
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS PW I Warszawa -:- Szczegóły
2018-12-21
g. 18:00
055
3LM 10
KTS Kozienice BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
3LM 10
KU AZS PW I Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
3LM 10
UKS ALFA Gostynin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
058
3LM 10
KU AZS SGH Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 17:00
059
3LM 10
UKS RETURN Piaseczno UKS LUPUS KABATY I Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
3LM 10
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
3LM 11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
3LM 11
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
3LM 11
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
3LM 11
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
3LM 11
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW I Warszawa -:- Szczegóły