Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-21
g. 15:00
001
2LM 1
UKS VICTORIA Płock OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Maria Adamska
0000-00-00
g. 00:00
002
2LM 1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2020-11-07
g. 15:00
003
2LM 1
ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin PONGORI IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2020-09-27
g. 11:00
004
2LM 1
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn UKS RETURN Piaseczno 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-09-27
g. 11:00
005
2LM 1
KS SPÓJNIA Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2020-10-03
g. 11:00
006
2LM 1
TĘCZA Budki Piaseckie KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2020-10-04
g. 11:00
007
2LM 2
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin TĘCZA Budki Piaseckie 3:7 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-10-11
g. 17:00
008
2LM 2
UKS RETURN Piaseczno KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2020-10-17
g. 12:00
009
2LM 2
PONGORI IKRTS Józefów MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-10-04
g. 16:00
010
2LM 2
UKS LUPUS KABATY Warszawa ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2020-11-07
g. 11:00
011
2LM 2
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG:
2020-10-04
g. 11:00
012
2LM 2
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS VICTORIA Płock 8:2 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
0000-00-00
g. 00:00
013
2LM 3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2020-11-14
g. 15:00
014
2LM 3
ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-10-18
g. 13:30
015
2LM 3
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn UKS LUPUS KABATY Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-10-18
g. 11:00
016
2LM 3
KS SPÓJNIA Warszawa PONGORI IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-10-18
g. 11:00
017
2LM 3
TĘCZA Budki Piaseckie UKS RETURN Piaseczno 3:7 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2020-11-14
g. 16:00
018
2LM 3
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-10-24
g. 17:00
019
2LM 4
UKS RETURN Piaseczno KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-10-24
g. 18:00
020
2LM 4
PONGORI IKRTS Józefów TĘCZA Budki Piaseckie 7:3 Szczegóły
SG:
2020-11-06
g. 19:00
021
2LM 4
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2020-12-05
g. 11:00
022
2LM 4
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2020-11-15
g. 16:30
023
2LM 4
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2020-11-08
g. 16:00
024
2LM 4
UKS VICTORIA Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-11-08
g. 11:00
025
2LM 5
ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin UKS VICTORIA Płock 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
0000-00-00
g. 00:00
026
2LM 5
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2020-11-08
g. 11:00
027
2LM 5
KS SPÓJNIA Warszawa OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Siry
0000-00-00
g. 00:00
028
2LM 5
TĘCZA Budki Piaseckie UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2020-11-08
g. 16:00
029
2LM 5
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki PONGORI IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2020-11-08
g. 11:00
030
2LM 5
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS RETURN Piaseczno 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-11-11
g. 11:00
031
2LM 6
PONGORI IKRTS Józefów MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
0000-00-00
g. 00:00
032
2LM 6
UKS LUPUS KABATY Warszawa KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-11-13
g. 18:00
033
2LM 6
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński TĘCZA Budki Piaseckie 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-19
g. 19:00
034
2LM 6
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-11-28
g. 16:00
035
2LM 6
UKS VICTORIA Płock MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-11-11
g. 11:00
036
2LM 6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin 5:5 Szczegóły
SG:
0000-00-00
g. 00:00
037
2LM 7
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2020-11-22
g. 11:00
038
2LM 7
KS SPÓJNIA Warszawa UKS VICTORIA Płock 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-22
g. 11:00
039
2LM 7
TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
SG:
2020-11-22
g. 16:00
040
2LM 7
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG:
2020-11-22
g. 10:00
041
2LM 7
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS LUPUS KABATY Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-11-22
g. 17:00
042
2LM 7
UKS RETURN Piaseczno PONGORI IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG:
2020-11-29
g. 11:00
043
2LM 8
UKS LUPUS KABATY Warszawa UKS RETURN Piaseczno 0:10 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-12-05
g. 15:00
044
2LM 8
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS BEINTERACTIVE Gąbin -:- Szczegóły
SG:
2020-11-29
g. 11:00
045
2LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-11-29
g. 11:00
046
2LM 8
UKS VICTORIA Płock TĘCZA Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-11-29
g. 11:00
047
2LM 8
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2020-11-29
g. 15:30
048
2LM 8
ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2020-12-06
g. 11:00
049
2LM 9
KS SPÓJNIA Warszawa ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin -:- Szczegóły
SG:
2020-12-06
g. 11:00
050
2LM 9
TĘCZA Budki Piaseckie KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG:
2020-12-06
g. 16:00
051
2LM 9
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG:
2020-12-06
g. 11:00
052
2LM 9
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2020-12-06
g. 17:00
053
2LM 9
UKS RETURN Piaseczno OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG:
2020-12-06
g. 11:00
054
2LM 9
PONGORI IKRTS Józefów UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2020-12-20
g. 11:00
055
2LM 10
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński PONGORI IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG:
2020-12-20
g. 11:00
056
2LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
SG:
2020-12-20
g. 11:00
057
2LM 10
UKS VICTORIA Płock MUKS BEINTERACTIVE Gąbin -:- Szczegóły
SG:
2020-12-20
g. 11:00
058
2LM 10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2020-12-20
g. 11:00
059
2LM 10
ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG:
2020-12-20
g. 11:00
060
2LM 10
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2021-01-10
g. 11:00
061
2LM 11
TĘCZA Budki Piaseckie MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2021-01-10
g. 16:00
062
2LM 11
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin -:- Szczegóły
SG:
2021-01-10
g. 11:00
063
2LM 11
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG:
2021-01-10
g. 17:00
064
2LM 11
UKS RETURN Piaseczno UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG:
2021-01-10
g. 11:00
065
2LM 11
PONGORI IKRTS Józefów KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2021-01-10
g. 11:00
066
2LM 11
UKS LUPUS KABATY Warszawa OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG:
2021-01-16
g. 11:00
067
2LM 12
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2021-01-23
g. 16:00
068
2LM 12
UKS VICTORIA Płock PONGORI IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG:
2021-01-16
g. 11:00
069
2LM 12
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
SG:
2021-01-16
g. 11:00
070
2LM 12
ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin MUKS BEINTERACTIVE Gąbin -:- Szczegóły
SG:
2021-01-16
g. 11:00
071
2LM 12
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2021-01-16
g. 11:00
072
2LM 12
KS SPÓJNIA Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG:
2021-02-07
g. 11:00
073
2LM 13
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2021-02-07
g. 11:00
074
2LM 13
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2021-02-07
g. 11:00
075
2LM 13
UKS RETURN Piaseczno ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin -:- Szczegóły
SG:
2021-02-07
g. 11:00
076
2LM 13
PONGORI IKRTS Józefów KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG:
2021-02-07
g. 11:00
077
2LM 13
UKS LUPUS KABATY Warszawa UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG:
2021-02-07
g. 11:00
078
2LM 13
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: