Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA-MORLINY II Ostróda 16 30 129:31
2. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 23 99:61
3. IKRTS Józefów 16 19 91:69
4. SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 16 17 89:71
5. KS SPÓJNIA Warszawa 16 17 87:73
6. UKS RETURN Piaseczno 16 14 68:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. EKS MLEXER Elbląg 16 21 101:59
2. COCCINE GKTS Wiązowna 16 19 93:67
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 12 64:96
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 16 11 65:95
5. KTS Kozienice 16 9 62:98
6. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 0 12:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Tabela po korekcie związanej z wycofaniem się drużyny KS LIMA Pruszków.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-01-08
g. 16:00
001
2LM 1
UKS RETURN Piaseczno ENERGA-MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2021-10-16
g. 14:00
002
2LM 1
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2021-10-03
g. 11:00
003
2LM 1
EKS MLEXER Elbląg KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG:
2021-10-03
g. 16:00
004
2LM 1
KS SPÓJNIA Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
SG:
2021-10-03
g. 11:00
006
2LM 1
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 9:1 Szczegóły
SG:
2021-10-10
g. 14:00
008
2LM 2
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin COCCINE GKTS Wiązowna 6:4 Szczegóły
SG:
2022-01-06
g. 11:00
009
2LM 2
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
SG:
2021-10-10
g. 13:00
010
2LM 2
KTS Kozienice EKS MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
SG:
2021-10-10
g. 16:00
011
2LM 2
ENERGA-MORLINY II Ostróda KTS Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2021-10-23
g. 17:00
012
2LM 2
IKRTS Józefów UKS RETURN Piaseczno 5:5 Szczegóły
SG:
2021-10-24
g. 16:00
013
2LM 3
KTS Nowy Dwór Mazowiecki IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2021-10-24
g. 17:00
014
2LM 3
EKS MLEXER Elbląg ENERGA-MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG:
2021-10-24
g. 11:00
015
2LM 3
KS SPÓJNIA Warszawa KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2021-10-24
g. 17:00
016
2LM 3
COCCINE GKTS Wiązowna KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-10-24
g. 16:30
017
2LM 3
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2021-11-06
g. 11:00
019
2LM 4
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin ULKS VICTORIA Jedlińsk 9:1 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2021-11-20
g. 18:00
020
2LM 4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2021-10-23
g. 13:00
021
2LM 4
KTS Kozienice COCCINE GKTS Wiązowna 0:10 Szczegóły
SG:
2021-11-06
g. 11:00
022
2LM 4
ENERGA-MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 9:1 Szczegóły
SG:
2021-10-30
g. 13:00
023
2LM 4
IKRTS Józefów EKS MLEXER Elbląg 5:5 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2021-11-06
g. 17:00
024
2LM 4
UKS RETURN Piaseczno KTS Nowy Dwór Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Katarzyna Osińska
2021-11-14
g. 13:00
025
2LM 5
EKS MLEXER Elbląg UKS RETURN Piaseczno 4:6 Szczegóły
SG:
2021-11-09
g. 18:30
026
2LM 5
KS SPÓJNIA Warszawa IKRTS Józefów 8:2 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-11-13
g. 11:00
027
2LM 5
COCCINE GKTS Wiązowna ENERGA-MORLINY II Ostróda 1:9 Szczegóły
SG:
2021-11-14
g. 11:00
028
2LM 5
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KTS Kozienice 6:4 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2021-11-14
g. 11:00
029
2LM 5
ULKS VICTORIA Jedlińsk KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG:
2021-11-21
g. 11:00
032
2LM 6
KTS Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
SG:
2021-11-21
g. 11:00
033
2LM 6
ENERGA-MORLINY II Ostróda SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 8:2 Szczegóły
SG:
2021-11-21
g. 11:00
034
2LM 6
IKRTS Józefów COCCINE GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-11-21
g. 17:00
035
2LM 6
UKS RETURN Piaseczno KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2021-11-21
g. 16:00
036
2LM 6
KTS Nowy Dwór Mazowiecki EKS MLEXER Elbląg 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2021-11-28
g. 11:00
037
2LM 7
KS SPÓJNIA Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 6:4 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2021-11-11
g. 18:30
038
2LM 7
COCCINE GKTS Wiązowna UKS RETURN Piaseczno 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-11-28
g. 17:00
039
2LM 7
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2021-11-14
g. 19:00
040
2LM 7
ULKS VICTORIA Jedlińsk ENERGA-MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG:
2021-12-11
g. 18:00
042
2LM 7
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
SG:
2021-12-05
g. 11:00
043
2LM 8
KTS Kozienice MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG:
2021-12-05
g. 15:00
045
2LM 8
IKRTS Józefów ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2021-12-05
g. 17:00
046
2LM 8
UKS RETURN Piaseczno SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-12-02
g. 18:30
047
2LM 8
KTS Nowy Dwór Mazowiecki COCCINE GKTS Wiązowna 8:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2021-12-05
g. 11:00
048
2LM 8
EKS MLEXER Elbląg KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG:
2021-12-12
g. 13:00
049
2LM 9
COCCINE GKTS Wiązowna EKS MLEXER Elbląg 7:3 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-11-23
g. 19:00
050
2LM 9
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2021-12-12
g. 11:00
051
2LM 9
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS RETURN Piaseczno 1:9 Szczegóły
SG:
2021-12-12
g. 11:00
053
2LM 9
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin ENERGA-MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2021-12-12
g. 11:00
054
2LM 9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS Kozienice 4:6 Szczegóły
SG:
2022-01-09
g. 11:00
055
2LM 10
ENERGA-MORLINY II Ostróda KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
SG:
2022-01-09
g. 11:00
056
2LM 10
IKRTS Józefów MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-01-09
g. 16:00
058
2LM 10
KTS Nowy Dwór Mazowiecki ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
SG:
2022-01-09
g. 13:00
059
2LM 10
EKS MLEXER Elbląg SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2022-01-09
g. 11:00
060
2LM 10
KS SPÓJNIA Warszawa COCCINE GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2022-02-11
g. 19:00
061
2LM 11
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2022-01-16
g. 13:00
062
2LM 11
ULKS VICTORIA Jedlińsk EKS MLEXER Elbląg 2:8 Szczegóły
SG: Ewa Serafin
2022-02-12
g. 10:00
064
2LM 11
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS RETURN Piaseczno 5:5 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2022-02-12
g. 17:00
065
2LM 11
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
SG:
2022-01-16
g. 13:00
066
2LM 11
KTS Kozienice ENERGA-MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Wojciech Stankiewicz
2022-01-22
g. 12:30
067
2LM 12
IKRTS Józefów KTS Kozienice 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2022-01-22
g. 16:00
068
2LM 12
UKS RETURN Piaseczno KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Kozanowska
2022-02-12
g. 16:00
069
2LM 12
KTS Nowy Dwór Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2022-01-21
g. 18:30
071
2LM 12
KS SPÓJNIA Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2022-01-22
g. 11:00
072
2LM 12
COCCINE GKTS Wiązowna SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2022-02-13
g. 11:00
073
2LM 13
ULKS VICTORIA Jedlińsk COCCINE GKTS Wiązowna 0:10 Szczegóły
SG: Ewa Serafin
2022-01-23
g. 16:00
075
2LM 13
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2022-02-13
g. 11:00
076
2LM 13
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS Nowy Dwór Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG:
2022-02-12
g. 18:30
077
2LM 13
KTS Kozienice UKS RETURN Piaseczno 3:7 Szczegóły
SG:
2022-02-12
g. 11:00
078
2LM 13
ENERGA-MORLINY II Ostróda IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-12
g. 14:00
001
2LM 14
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa ENERGA-MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2022-03-13
g. 11:00
001
2LM 14
COCCINE GKTS Wiązowna ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
SG:
2022-03-19
g. 12:30
002
2LM 14
IKRTS Józefów KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-03-13
g. 11:00
002
2LM 14
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn EKS MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG:
2022-03-13
g. 11:00
003
2LM 14
KS SPÓJNIA Warszawa UKS RETURN Piaseczno 5:5 Szczegóły
SG:
2022-03-13
g. 11:00
003
2LM 14
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KTS Kozienice 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2022-04-30
g. 12:00
004
2LM 15
IKRTS Józefów ENERGA-MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-03-27
g. 11:00
004
2LM 15
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn COCCINE GKTS Wiązowna 2:8 Szczegóły
SG:
2022-03-27
g. 16:00
005
2LM 15
KTS Nowy Dwór Mazowiecki UKS RETURN Piaseczno 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2022-03-26
g. 15:00
005
2LM 15
EKS MLEXER Elbląg KTS Kozienice 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-27
g. 11:00
006
2LM 15
KS SPÓJNIA Warszawa SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-03-30
g. 19:00
006
2LM 15
ULKS VICTORIA Jedlińsk MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 1:9 Szczegóły
SG: Ewa Serafin
2022-05-15
g. 17:00
007
2LM 16
ENERGA-MORLINY II Ostróda UKS RETURN Piaseczno 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Siry
2022-04-03
g. 11:00
007
2LM 16
COCCINE GKTS Wiązowna KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2022-04-09
g. 18:00
008
2LM 16
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2022-04-03
g. 13:00
008
2LM 16
EKS MLEXER Elbląg MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 9:1 Szczegóły
SG:
2022-03-26
g. 12:30
009
2LM 16
IKRTS Józefów SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Katarzyna Kozanowska
2022-04-03
g. 11:00
009
2LM 16
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:2 Szczegóły
SG:
2022-05-15
g. 11:00
010
2LM 17
KS SPÓJNIA Warszawa ENERGA-MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Janiszewski
2022-04-09
g. 16:00
010
2LM 17
COCCINE GKTS Wiązowna MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 7:3 Szczegóły
SG:
2022-05-14
g. 12:00
011
2LM 17
UKS RETURN Piaseczno IKRTS Józefów 1:9 Szczegóły
SG:
2022-05-15
g. 13:00
011
2LM 17
KTS Kozienice KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG:
2022-05-15
g. 11:00
012
2LM 17
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2022-05-15
g. 13:00
012
2LM 17
EKS MLEXER Elbląg ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
SG:
2022-05-14
g. 11:00
013
2LM 18
ENERGA-MORLINY II Ostróda KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:3 Szczegóły
SG:
2022-05-22
g. 11:00
013
2LM 18
EKS MLEXER Elbląg COCCINE GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
SG:
2022-05-21
g. 18:00
014
2LM 18
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa UKS RETURN Piaseczno 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-05-22
g. 11:00
014
2LM 18
KTS Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:2 Szczegóły
SG:
2022-05-22
g. 11:00
015
2LM 18
IKRTS Józefów KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Siry
2022-05-22
g. 12:00
015
2LM 18
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: