Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 30 129:41
2. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 16 24 121:74
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 22 106:82
4. KU AZS PW I Warszawa 16 21 107:84
5. KTS Kozienice 16 15 91:97
6. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 95:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 20 111:82
2. KU AZS SGH Warszawa 16 14 95:100
3. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 10 84:114
4. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 10 61:118
5. UKS ALFA Gostynin 16 7 77:121
6. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 16 4 59:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-13, godz. 11:00
Mecz nr: 057 3LM 10 (10. kolejka)

UKS ALFA Gostynin 6:8 BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Tomasz Kowalczyk - Marek Kudelski 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:4, 11:5)
Patryk Szpejnowski - Hubert Stoklas 1 2:3 (11:7, 5:11, 10:12, 12:10, 5:11)
Kacper Farys - Mirosław Bembnowicz 1 3:2 (9:11, 10:12, 11:6, 13:11, 11:6)
Adrian Przybyła - Paweł Michalski 1 1:3 (14:16, 11:8, 11:13, 9:11)
Tomasz Kowalczyk - Hubert Stoklas 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:3)
Patryk Szpejnowski - Marek Kudelski 1 1:3 (12:10, 8:11, 6:11, 3:11)
Adrian Przybyła - Mirosław Bembnowicz 1 3:2 (11:7, 11:13, 11:9, 3:11, 11:4)
Kacper Farys - Paweł Michalski 1 0:3 (5:11, 8:11, 2:11)
Tomasz Kowalczyk - Paweł Michalski 1 3:1 (11:8, 8:11, 13:11, 11:4)
Adrian Przybyła - Marek Kudelski 1 2:3 (13:11, 8:11, 4:11, 11:5, 5:11)
Patryk Szpejnowski - Mirosław Bembnowicz 1 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 10:12)
Kacper Farys - Hubert Stoklas 1 0:3 (4:11, 7:11, 3:11)
T. Kowalczyk / A. Przybyła - M. Kudelski / M. Bembnowicz 1 3:2 (11:8, 11:8, 6:11, 5:11, 11:6)
K. Farys / P. Szpejnowski - H. Stoklas / P. Michalski 1 2:3 (6:11, 2:11, 11:4, 11:8, 5:11)