Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego | Rozgrywki ligowe
Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TĘCZA Budki Piaseckie 16 30 130:35
2. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 26 120:54
3. BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 16 25 115:74
4. UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 16 19 95:91
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 14 76:106
6. KTS Kozienice 16 13 88:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 16 103:88
2. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 90:93
3. KU AZS SGH Warszawa 16 13 80:108
4. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 16 12 93:105
5. UKS ALFA Gostynin 16 8 63:121
6. STS Szydłowiec 16 1 54:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Marek Łuczaj
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
37 33 4 89% 99:12
2. Krzysztof Bieniek
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
44 33 11 75% 99:33
3. Kamil Łażewski
(TĘCZA Budki Piaseckie)
34 31 3 91% 93:9
4. Adrian Majchrzak
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
38 29 9 76% 87:27
5. Kamil Dębski
(KU AZS PW Warszawa)
40 29 11 73% 87:33
6. Damian Selerski
(TĘCZA Budki Piaseckie)
32 25 7 78% 75:21
7. Marcin Krzemiński
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
33 25 8 76% 75:24
8. Mateusz Selerski
(TĘCZA Budki Piaseckie)
33 25 8 76% 75:24
9. Miłosz Redzimski
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
25 24 1 96% 72:3
10. Miłosz Pączkiewicz
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
36 24 12 67% 72:36
11. Marcin Łopatowski
(KU AZS PW Warszawa)
39 24 15 62% 72:45
12. Justyn Milewski
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
40 24 16 60% 72:48
13. Jan Molęda
(KTS Kozienice)
34 23 11 68% 69:33
14. Wojciech Zieliński
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
37 23 14 62% 69:42
15. Adam Dorsz
(KU AZS PW Warszawa)
39 21 18 54% 63:54
16. Michał Lewandowski
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
31 20 11 65% 60:33
17. Kamil Rogowski
(KU AZS SGH Warszawa)
32 20 12 63% 60:36
18. Rafał Uciński
(STS Szydłowiec)
43 20 23 47% 60:69
19. Artur Kujawa
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
31 19 12 61% 57:36
20. Nhat Nam Nguyen
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
33 19 14 58% 57:42
21. Arkadiusz Rutowski
(UKS ALFA Gostynin)
28 18 10 64% 54:30
22. Piotr Łyjak
(KTS Kozienice)
36 18 18 50% 54:54
23. Sebastian Kopacki
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
25 17 8 68% 51:24
24. Paweł Gałecki
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
35 17 18 49% 51:54
25. Zbigniew Grześlak
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
16 16 0 100% 48:0
26. Kacper Moliński
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
23 16 7 70% 48:21
27. Jarosław Olewnik
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
28 16 12 57% 48:36
28. Jakub Caban
(KTS Kozienice)
33 16 17 48% 48:51
29. Grzegorz Buze
(KU AZS SGH Warszawa)
28 15 13 54% 45:39
30. Adrian Przybyła
(UKS ALFA Gostynin)
39 15 24 38% 45:72
31. Paweł Brylak
(TĘCZA Budki Piaseckie)
24 14 10 58% 42:30
32. Artur Zieliński
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
25 14 11 56% 42:33
33. Tomasz Kowalczyk
(UKS ALFA Gostynin)
27 13 14 48% 39:42
34. Wojciech Dąbrowski
(KU AZS PW Warszawa)
33 13 20 39% 39:60
35. Łukasz Jamorski
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
39 13 26 33% 39:78
36. Michał Kowalczuk
(KU AZS SGH Warszawa)
30 12 18 40% 36:54
37. Michał Kiełbik
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
32 12 20 38% 36:60
38. Mateusz Gąciarski
(STS Szydłowiec)
37 11 26 30% 33:78
39. Szymon Wiśniewski
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
16 10 6 63% 30:18
40. Grzegorz Majewski
(STS Szydłowiec)
39 10 29 26% 30:87
41. Piotr Lichocki
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
20 9 11 45% 27:33
42. Dariusz Skowroński
(TĘCZA Budki Piaseckie)
10 8 2 80% 24:6
43. Hubert Stoklas
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
26 8 18 31% 24:54
44. Mariusz Kuryłek
(KTS Kozienice)
36 7 29 19% 21:87
45. Jakub Dudziński
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
6 6 0 100% 18:0
46. Łukasz Tkaczyk
(KU AZS SGH Warszawa)
13 6 7 46% 18:21
47. Adam Banasik
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
14 6 8 43% 18:24
48. Krzysztof Niedzielak
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
16 6 10 38% 18:30
49. Radosław Oleksiuk
(KU AZS SGH Warszawa)
16 6 10 38% 18:30
50. Kacper Farys
(UKS ALFA Gostynin)
25 6 19 24% 18:57
51. Michał Bańkosz
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
4 4 0 100% 12:0
52. Jakub Lis
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
10 4 6 40% 12:18
53. Adam Molenda
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
12 4 8 33% 12:24
54. Dariusz Pietrzak
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
16 4 12 25% 12:36
55. Piotr Jaworski
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
37 4 33 11% 12:99
56. Jacek Falęcki
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
6 3 3 50% 9:9
57. Tomasz Strygun
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
6 3 3 50% 9:9
58. Andrzej Bernatowicz
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
7 3 4 43% 9:12
59. Paweł Tusień
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
15 3 12 20% 9:36
60. Jakub Godawski
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
16 3 13 19% 9:39
61. Igor Modzelewicz
(UKS ALFA Gostynin)
24 3 21 13% 9:63
62. Jakub Jędrzejczak
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
3 2 1 67% 6:3
63. Jacek Kalita
(KU AZS SGH Warszawa)
3 2 1 67% 6:3
64. Martyna Lis
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
4 2 2 50% 6:6
65. Marcin Starczyński
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
5 2 3 40% 6:9
66. Maciej Pietrzykowski
(KU AZS SGH Warszawa)
8 2 6 25% 6:18
67. Łukasz Piotrowski
(KU AZS SGH Warszawa)
11 2 9 18% 6:27
68. Robert Czernecki
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
13 2 11 15% 6:33
69. Kajetan Kachniewski
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
21 2 19 10% 6:57
70. Kamil Świercz
(STS Szydłowiec)
34 2 32 6% 6:96
71. Norbert Zielony
(KTS Kozienice)
2 1 1 50% 3:3
72. Szymon Grabarski
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
3 1 2 33% 3:6
73. Wojciech Grabarski
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
3 1 2 33% 3:6
74. Paweł Wolff
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
8 1 7 13% 3:21
75. Jacek Kisiel
(KU AZS PW Warszawa)
8 1 7 13% 3:21
76. Kamil Kurak
(KU AZS SGH Warszawa)
11 1 10 9% 3:30
77. Piotr Florczak
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
1 0 1 0% 0:3
78. Dawid Budzich
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
1 0 1 0% 0:3
79. Krzysztof Zalewski
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
1 0 1 0% 0:3
80. Marek Zdziech
(STS Szydłowiec)
1 0 1 0% 0:3
81. Radosław Nowicki
(UKS ALFA Gostynin)
1 0 1 0% 0:3
82. Krzysztof Stępień
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
83. Jakub Chołuń
(KTS Kozienice)
2 0 2 0% 0:6
84. Roman Gołębiowski
(KTS Kozienice)
2 0 2 0% 0:6
85. Jędrzej Gawin
(UKS ALFA Gostynin)
2 0 2 0% 0:6
86. Jacek Obszyński
(UKS ALFA Gostynin)
2 0 2 0% 0:6
87. Jarosław Kozłowski
(KTS Kozienice)
3 0 3 0% 0:9
88. Adam Stąporek
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
4 0 4 0% 0:12
89. Robert Krusiński
(KU AZS SGH Warszawa)
4 0 4 0% 0:12
90. Patryk Szpejnowski
(UKS ALFA Gostynin)
4 0 4 0% 0:12
91. Krzysztof Stąporek
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
8 0 8 0% 0:24