Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS Kowala
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 773 245
E-mail:
danielj.ra@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Publiczne Szkoła Podstawowa - Parznice 53,
26-624 Kowala
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Daniel Jasiński
602 773 245
danielj.ra@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03919 Eryk Skura Polska 02.03.1998 32 5 96:15
03914 Mariusz Ablewski Polska 08.11.1988 17 6 51:18
03921 Stefan Wielgus Polska 16.06.1961 13 0 39:0
03918 Przemysław Nowak Polska 29.01.1984 13 9 39:27
03917 Michał Mendrek Polska 15.01.1999 13 6 39:18
03915 Daniel Jasiński Polska 07.03.1978 11 6 33:18
03920 Mateusz Wielgus Polska 01.09.1992 7 3 21:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-06
g. 10:00
002
1
ULKS II Kazanów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
2
LUKS Kowala ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
014
3
MKS POGOŃ III Siedlce LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4
LUKS Kowala UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5
KTS III Kozienice LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
6
LUKS Kowala HoReCup AICR Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
044
8
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2018-12-02
g. 12:00
049
9
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
10
PONGORI IKRTS II Józefów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
12
LUKS Kowala MKS POGOŃ III Siedlce 9:1 Szczegóły
2019-03-03
g. 15:00
007
13
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00
013
14
LUKS Kowala KTS III Kozienice 9:1 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
019
15
ULKS VICTORIA Jedlińsk LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2019-04-13
g. 17:00
025
16
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:3 Szczegóły