Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
513 049 699
E-mail:
e-orlinski@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Budowlanych 14, 05-530 Góra Kalwaria
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ernest Orliński
513 049 699
e-orlinski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04509 Zbigniew Samoraj Polska 31.03.1956 19 13 57:39
04501 Radosław Wasilak Polska 03.05.1996 16 18 48:54
04505 Cezary Dębski Polska 31.01.1996 13 6 39:18
04513 Kamil Wojtyński Polska 17.10.1997 13 16 39:48
04507 Ernest Orliński Polska 13.07.1979 11 17 33:51
04515 Paweł Kowal Polska 15.08.2001 3 9 9:27
04516 Jakub Chmielewski Polska 05.07.2004 0 0 0:0
04503 Wiesław Altawęgier Polska 12.09.1964 0 0 0:0
04502 Anna Krzyczkowska Polska 26.07.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
004
1
MKS POGOŃ III Siedlce UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 15:00
010
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
3
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 15:00
022
4
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
6
PONGORI IKRTS II Józefów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 15:00
039
7
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
044
8
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 15:00
050
9
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
10
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 15:00
063
11
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk 5:8 Szczegóły
2019-03-05
g. 18:40
002
12
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 15:00
007
13
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
14
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria MKS POGOŃ III Siedlce 6:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 15:00
020
15
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria KTS III Kozienice 8:6 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły