Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS II Kazanów
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 348 380
E-mail:
krolinho10@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Placówek Oświatowych ul. Kościelna 52,
26-713 Kazanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Król
512 348 380
krolinho10@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01760 Dariusz Wilkiewicz Polska 01.02.1979 27 15 81:45
01754 Mateusz Król Polska 16.01.1991 20 18 60:54
01757 Robert Król Polska 29.03.1962 17 21 51:63
01761 Wojciech Zagożdżon Polska 24.02.1970 15 22 45:66
01766 Tomasz Sobczyk Polska 05.06.1970 3 3 9:9
01767 Bartłomiej Żak Polska 06.08.1999 1 1 3:3
01769 Rafał Kawecki Polska 26.08.1999 0 0 0:0
01771 Bartosz Wasiak Polska 30.06.2004 0 1 0:3
01770 Jakub Wasiak Polska 20.02.2002 0 0 0:0
01764 Sławomir Przepiórka Polska 20.01.1964 0 0 0:0
01768 Kacper Kawecki Polska 14.08.2000 0 1 0:3
01762 Robert Malec Polska 29.04.1969 0 0 0:0
01758 Ryszard Głód Polska 26.02.1962 0 0 0:0
01755 Bogusław Kmuk Polska 20.05.1955 0 0 0:0
01756 Andrzej Krężel Polska 12.02.1969 0 0 0:0
01759 Adam Trela Polska 02.09.1950 0 0 0:0
01765 Marian Woźniak Polska 12.08.1950 0 0 0:0
01763 Grzegorz Chmielewski Polska 04.05.1969 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-06
g. 10:00
002
1
ULKS II Kazanów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
2
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
3
ULKS II Kazanów PONGORI IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4
ULKS II Kazanów ULKS VICTORIA Jedlińsk 4:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5
MKS POGOŃ III Siedlce ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2018-11-17
g. 11:00
035
6
ULKS II Kazanów UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
7
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
8
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
10
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
006
12
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
012
13
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
017
14
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
022
15
ULKS II Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
16
PONGORI IKRTS II Józefów ULKS II Kazanów 3:8 Szczegóły