Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS TYMIANKA Stary Gózd
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 124 358
E-mail:
piotr.zaremba4@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Starym Goździe,
26-806 Stara Błotnica
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Zaremba
503 124 358
piotr.zaremba4@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09058 Mariusz Barszcz Polska 10.10.1987 36 3 108:9
09063 Bartłomiej Kołacz Polska 27.04.1998 10 16 30:48
09059 Paweł Starzyński Polska 15.03.1993 9 18 27:54
09064 Hubert Świniarski Polska 09.03.1995 8 22 24:66
09061 Karol Rogoliński Polska 28.01.1996 6 13 18:39
09067 Kuba Kujawiak Polska 25.11.2002 4 11 12:33
09065 Łukasz Marszałkiewicz Polska 22.06.1987 3 3 9:9
09066 Bartłomiej Majcher Polska 24.08.2002 1 1 3:3
09060 Kacper Grochala Polska 05.03.1994 1 0 3:0
09068 Krystian Romanowski Polska 13.01.2004 1 0 3:0
09062 Piotr Zaremba Polska 08.07.1969 0 0 0:0
09070 Roman Górka Polska 04.07.2005 0 1 0:3
09071 Mariusz Rogoliński Polska 09.10.1997 0 0 0:0
09069 Adam Sułkowski Polska 19.12.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
1
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 4:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
2
UKS TYMIANKA Stary Gózd KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
3
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4
PONGORI IKRTS II Józefów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
6
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
8
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 3:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-01-11
g. 19:00
058
10
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
064
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd MKS POGOŃ III Siedlce 1:9 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
12
UKS TYMIANKA Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
13
UKS TYMIANKA Stary Gózd PONGORI IKRTS II Józefów 8:6 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
016
14
UKS TYMIANKA Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
022
15
ULKS II Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
16
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 7:7 Szczegóły