Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS TYMIANKA Stary Gózd
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 124 358
E-mail:
piotr.zaremba4@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Starym Goździe,
26-806 Stara Błotnica
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Zaremba
503 124 358
piotr.zaremba4@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 5 10 42:11
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 5 8 38:17
3. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 5 7 36:26
4. ULKS VICTORIA Jedlińsk 5 6 32:22
5. UKS TYMIANKA Stary Gózd 5 5 33:32
6. KTS III Kozienice 5 5 28:28
7. MKS POGOŃ III Siedlce 5 4 29:30
8. ARTENGO IKRTS II Józefów 5 4 27:29
9. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 5 4 21:34
10. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 5 4 17:38
11. ULKS II Kazanów 5 3 28:35
12. HoReCup AICR Warszawa 5 0 14:43

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09058 Mariusz Barszcz Polska 10.10.1987 12 1 36:3
09063 Bartłomiej Kołacz Polska 27.04.1998 6 6 18:18
09059 Paweł Starzyński Polska 15.03.1993 4 7 12:21
09067 Kuba Kujawiak Polska 25.11.2002 3 4 9:12
09065 Łukasz Marszałkiewicz Polska 22.06.1987 3 3 9:9
09061 Karol Rogoliński Polska 28.01.1996 1 1 3:3
09066 Bartłomiej Majcher Polska 24.08.2002 1 1 3:3
09060 Kacper Grochala Polska 05.03.1994 0 0 0:0
09064 Hubert Świniarski Polska 09.03.1995 0 4 0:12
09068 Krystian Romanowski Polska 13.01.2004 0 0 0:0
09069 Adam Sułkowski Polska 19.12.2004 0 0 0:0
09062 Piotr Zaremba Polska 08.07.1969 0 0 0:0
09071 Mariusz Rogoliński Polska 09.10.1997 0 0 0:0
09070 Roman Górka Polska 04.07.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
1
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 4:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
2
UKS TYMIANKA Stary Gózd KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
3
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4
ARTENGO IKRTS II Józefów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
6
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd LUKS Kowala -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
8
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
058
10
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd MKS POGOŃ III Siedlce -:- Szczegóły