Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601 245 835
E-mail:
barney24@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół ul. Bartosika 5, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Barnaś
601 245 835
barney24@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Paca 44, Warszawa
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 12 23 102:18
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 11 19 72:38
3. KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 12 18 67:53
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 12 16 67:53
5. PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 11 13 58:52
6. GUKS ORZEŁ Siedlin 12 10 56:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 12 11 60:60
2. TĘCZA Budki Piaseckie 12 10 50:70
3. UKS VICTORIA Płock 12 9 51:69
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 12 5 42:78
5. KS SPÓJNIA Warszawa 12 4 46:74
6. UKS LUPUS KABATY Warszawa 12 4 39:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07573 Maciej Brodzki Polska 12.09.1991 15 9 45:27
07572 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 14 8 42:24
07577 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 11 13 33:39
07580 Adam Władysiuk Polska 14.04.1995 4 9 12:27
07576 Michał Markowski Polska 04.09.1987 3 10 9:30
07588 Wiktoria Szulc Polska 29.08.2005 0 0 0:0
08592 Julia Więckowska Polska 25.10.2002 0 0 0:0
07574 Beata Daszykowska Polska 25.07.2000 0 0 0:0
07584 Alex Korytkowski Polska 02.02.2004 0 0 0:0
07578 Kamil Rebman Polska 05.07.1984 0 0 0:0
08647 Łukasz Paczkowski Polska 24.07.1986 0 0 0:0
07586 Mateusz Maciak Polska 20.08.2004 0 0 0:0
07579 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 0 0 0:0
08597 Bartosz Wojtasik Polska 04.11.2001 0 0 0:0
07589 Kacper Weikum Polska 21.04.2006 0 0 0:0
07587 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 0 0 0:0
07583 Mikołaj Jurek Polska 26.05.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-23
g. 18:30
003
2LM 1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-10-26
g. 11:00
009
2LM 2
SKS 40 Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2019-10-27
g. 11:00
016
2LM 3
UKS VICTORIA Płock SKS 40 Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2019-11-23
g. 12:00
022
2LM 4
SKS 40 Warszawa PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2019-11-24
g. 11:00
029
2LM 5
UKS LUPUS KABATY Warszawa SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-12-21
g. 16:00
035
2LM 6
SKS 40 Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2019-12-15
g. 11:00
042
2LM 7
TĘCZA Budki Piaseckie SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-12-22
g. 11:00
048
2LM 8
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin SKS 40 Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2020-01-12
g. 11:00
054
2LM 9
SKS 40 Warszawa KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2020-01-26
g. 11:00
055
2LM 10
KS SPÓJNIA Warszawa SKS 40 Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-02-02
g. 11:00
062
2LM 11
SKS 40 Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2020-03-01
g. 11:00
005
2LM 12
SKS 40 Warszawa UKS LUPUS KABATY Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2020-03-15
g. 11:00
011
2LM 13
SKS 40 Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin -:- Szczegóły
SG: Leszek Przewłocki
2020-04-19
g. 11:00
017
2LM 14
SKS 40 Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2020-05-17
g. 11:00
024
2LM 15
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2020-05-24
g. 11:00
028
2LM 16
SKS 40 Warszawa UKS VICTORIA Płock -:- Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz