Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 683 967
E-mail:
michal.ogrodniczak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żołnierska 14, 10-720 Olsztyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Ogrodniczak

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 12 23 102:18
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 11 19 72:38
3. KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 12 18 67:53
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 12 16 67:53
5. PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 11 13 58:52
6. GUKS ORZEŁ Siedlin 12 10 56:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 12 11 60:60
2. TĘCZA Budki Piaseckie 12 10 50:70
3. UKS VICTORIA Płock 12 9 51:69
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 12 5 42:78
5. KS SPÓJNIA Warszawa 12 4 46:74
6. UKS LUPUS KABATY Warszawa 12 4 39:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07239 Georgij Rubinstejn Rosja 06.05.1970 15 5 45:15
07230 Cezary Bossowski Polska 11.11.1995 13 9 39:27
07232 Tomasz Golian Polska 26.07.1985 13 6 39:18
08695 Kirill Vorobev Rosja 13.11.1992 4 0 12:0
07238 Michał Ogrodniczak Polska 04.05.1990 3 9 9:27
07235 Jacek Karcz Polska 02.02.1990 2 6 6:18
07234 Kamil Jarmołowicz Polska 05.11.1996 2 9 6:27
07242 Tadeusz Dzięcioł Polska 14.05.2008 0 0 0:0
07246 Paweł Wasilewski Polska 31.03.2004 0 0 0:0
07241 Andrzej Korzeniewski Polska 08.04.2009 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
005
2LM 1
UKS VICTORIA Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-10-12
g. 16:00
011
2LM 2
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
SG:
2019-10-27
g. 13:00
018
2LM 3
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 3:7 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2019-11-09
g. 17:00
024
2LM 4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 5:5 Szczegóły
SG:
2019-11-17
g. 11:00
030
2LM 5
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn TĘCZA Budki Piaseckie 7:3 Szczegóły
SG:
2019-12-21
g. 16:00
035
2LM 6
SKS 40 Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2019-12-15
g. 11:00
041
2LM 7
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG:
2019-12-22
g. 11:00
043
2LM 8
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2020-01-05
g. 12:00
050
2LM 9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS DEKORGLASS II Działdowo 4:6 Szczegóły
SG:
2020-01-26
g. 11:00
057
2LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2020-02-02
g. 11:00
064
2LM 11
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GUKS ORZEŁ Siedlin 7:3 Szczegóły
SG:
2020-03-01
g. 16:00
003
2LM 12
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2020-03-15
g. 11:00
009
2LM 13
GUKS ORZEŁ Siedlin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2020-04-19
g. 11:00
014
2LM 14
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2020-05-17
g. 11:00
019
2LM 15
KS DEKORGLASS II Działdowo KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG:
2020-05-24
g. 11:00
027
2LM 16
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński