Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
519 513 548
E-mail:
andrzejwawrzyniak.aw@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Gąbinie,
Aleja Jana Pawła II 16, 09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Wawrzyniak

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 10 19 86:14
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 10 19 73:27
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10 14 58:42
4. KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 10 14 53:47
5. PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 10 11 52:48
6. GUKS ORZEŁ Siedlin 10 10 51:49
7. SKS 40 Warszawa 10 9 49:51
8. TĘCZA Budki Piaseckie 10 8 42:58
9. UKS VICTORIA Płock 10 6 34:66
10. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 10 5 35:65
11. UKS LUPUS KABATY Warszawa 10 3 33:67
12. KS SPÓJNIA Warszawa 10 2 34:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07485 Andrzej Wawrzyniak Polska 30.11.1980 9 9 27:27
07474 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 9 9 27:27
07486 Robert Wojnarski Polska 10.04.1973 3 13 9:39
07477 Michał Buła Polska 03.05.1985 1 15 3:45
07481 Mikołaj Krzewicki Polska 17.10.1996 0 4 0:12
07483 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 0 0 0:0
07488 Jan Zaleski Polska 24.10.1974 0 0 0:0
07487 Adam Zaleski Polska 02.12.2001 0 0 0:0
07491 Kuba Zaleski Polska 25.05.2003 0 0 0:0
07482 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 0 0 0:0
07484 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 0 0 0:0
07480 Dariusz Krzewicki Polska 17.05.1967 0 0 0:0
07479 Rafał Jaśpiński Polska 29.04.1984 0 0 0:0
07478 Łukasz Chodkowski Polska 26.12.1980 0 0 0:0
07476 Marcin Buła Polska 03.05.1985 0 0 0:0
07489 Sławomir Zasiewski Polska 29.05.1984 0 0 0:0
07490 Przemysław Żabka Polska 06.09.1978 0 0 0:0
07475 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-05
g. 10:00
001
2LM 1
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2019-10-19
g. 16:30
012
2LM 2
UKS LUPUS KABATY Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-10-27
g. 11:00
014
2LM 3
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Przewłocki
2019-11-09
g. 17:00
024
2LM 4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 5:5 Szczegóły
SG:
2019-11-17
g. 11:00
027
2LM 5
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-12-01
g. 11:00
036
2LM 6
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin TĘCZA Budki Piaseckie 3:7 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-12-15
g. 11:00
040
2LM 7
GUKS ORZEŁ Siedlin MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 9:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-12-22
g. 11:00
048
2LM 8
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin SKS 40 Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2020-01-26
g. 15:00
053
2LM 9
UKS VICTORIA Płock MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 4:6 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-01-26
g. 11:00
060
2LM 10
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Przewłocki
2020-02-02
g. 11:00
066
2LM 11
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów MUKS BEINTERACTIVE Gąbin -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski