Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
665 651 665
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
KS Spójnia, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Cezary Walichnowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 12 23 102:18
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 11 19 72:38
3. KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 12 18 67:53
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 12 16 67:53
5. PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 11 13 58:52
6. GUKS ORZEŁ Siedlin 12 10 56:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 12 11 60:60
2. TĘCZA Budki Piaseckie 12 10 50:70
3. UKS VICTORIA Płock 12 9 51:69
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 12 5 42:78
5. KS SPÓJNIA Warszawa 12 4 46:74
6. UKS LUPUS KABATY Warszawa 12 4 39:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01840 Jakub Miszkurka Polska 06.02.2001 17 5 51:15
01844 Tomasz Strygun Polska 12.08.1987 9 13 27:39
01834 Tomasz Dubniak Polska 12.02.1993 4 17 12:51
01847 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 4 3 12:9
01842 Mateusz Niedzielski Polska 03.08.1991 3 3 9:9
01837 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 1 0 3:0
01835 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 1 12 3:36
01846 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 0 0 0:0
01839 Piotr Koniczuk Polska 04.05.1965 0 0 0:0
01849 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 0 0 0:0
01841 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-05
g. 10:00
001
2LM 1
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2019-11-24
g. 12:00
007
2LM 2
KS SPÓJNIA Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2019-10-27
g. 11:00
013
2LM 3
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG:
2019-12-10
g. 19:00
019
2LM 4
KS SPÓJNIA Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2019-12-08
g. 11:00
025
2LM 5
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2019-12-07
g. 20:00
031
2LM 6
KS SPÓJNIA Warszawa PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 0:10 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2019-12-21
g. 18:00
037
2LM 7
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-12-22
g. 11:00
043
2LM 8
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2020-01-12
g. 11:00
049
2LM 9
TĘCZA Budki Piaseckie KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2020-01-26
g. 11:00
055
2LM 10
KS SPÓJNIA Warszawa SKS 40 Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-01-31
g. 19:30
061
2LM 11
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2020-03-01
g. 11:00
004
2LM 12
KS SPÓJNIA Warszawa UKS VICTORIA Płock 8:2 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-03-15
g. 11:00
012
2LM 13
KS SPÓJNIA Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-04-19
g. 11:00
018
2LM 14
KS SPÓJNIA Warszawa UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-05-17
g. 11:00
024
2LM 15
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2020-05-24
g. 11:00
029
2LM 16
KS SPÓJNIA Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin -:- Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz