Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS LUPUS KABATY Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 521 281
E-mail:
ukslupuskabaty@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Szkół Fundacji PRIMUS ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Gałecki

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 11 21 94:16
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 11 19 72:38
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 11 16 65:45
4. KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 11 16 59:51
5. PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 11 13 58:52
6. GUKS ORZEŁ Siedlin 11 10 54:56

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VICTORIA Płock 11 9 49:61
2. SKS 40 Warszawa 11 9 51:59
3. TĘCZA Budki Piaseckie 11 8 43:67
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 11 5 39:71
5. UKS LUPUS KABATY Warszawa 11 4 38:72
6. KS SPÓJNIA Warszawa 11 2 38:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07603 Paweł Gałecki Polska 31.10.1989 11 11 33:33
07593 Robert Czernecki Polska 16.10.2003 10 12 30:36
07607 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 5 15 14:44
07597 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 3 17 9:49
09940 Konrad Kubik Polska 08.08.1978 1 1 3:3
08566 Jan Jasiński Polska 01.03.1995 0 0 0:0
08490 Sławomir Cembrzyński Polska 24.05.1985 0 0 0:0
08569 Dariusz Zaręba Polska 12.10.1976 0 0 0:0
08567 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 0 0:0
08491 Mateusz Włodarczyk Polska 12.12.1985 0 0 0:0
08568 Marek Staniszewski Polska 04.01.1986 0 0 0:0
07614 Sebastian Czajka Polska 22.07.2011 0 0 0:0
08489 Andrzej Mamak Polska 21.07.1962 0 0 0:0
10458 Jakub Gazda Polska 28.09.1997 0 0 0:0
10559 Marcin Kubik Polska 30.07.1976 0 0 0:0
07601 Franciszek Wróblewski Polska 24.03.2009 0 0 0:0
07591 Tomasz Pyjor Polska 11.10.2005 0 0 0:0
08486 Rafał Wandor Polska 20.06.1980 0 0 0:0
08488 Konrad Gugała Polska 14.03.1999 0 0 0:0
08487 Bogusław Włodarczyk Polska 02.06.1955 0 0 0:0
07598 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 0 0:0
07609 Krzysztof Sołtysiak Polska 31.03.1979 0 0 0:0
07608 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
07610 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 0 0 0:0
07611 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 0 0 0:0
07613 Karolina Zielińska Polska 02.09.2000 0 0 0:0
07612 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
07605 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 0 0 0:0
07604 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 0 0 0:0
07606 Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 0 2 0:6
07596 Mateusz Jasiński Polska 07.02.2007 0 0 0:0
07599 Krzysztof Strupiński Polska 16.03.2006 0 0 0:0
07602 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 0 0 0:0
07595 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
07594 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
07592 Jan Bodasiński Polska 28.07.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
006
2LM 1
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów UKS LUPUS KABATY Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2019-10-19
g. 16:30
012
2LM 2
UKS LUPUS KABATY Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-10-27
g. 13:00
018
2LM 3
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 3:7 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2019-11-10
g. 11:00
023
2LM 4
TĘCZA Budki Piaseckie UKS LUPUS KABATY Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2019-11-24
g. 11:00
029
2LM 5
UKS LUPUS KABATY Warszawa SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-12-17
g. 18:45
034
2LM 6
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki UKS LUPUS KABATY Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2019-12-21
g. 18:00
037
2LM 7
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-10-26
g. 13:00
044
2LM 8
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS LUPUS KABATY Warszawa 10:0 Szczegóły
SG:
2020-01-12
g. 10:00
051
2LM 9
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2020-01-26
g. 11:00
058
2LM 10
GUKS ORZEŁ Siedlin UKS LUPUS KABATY Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2020-02-02
g. 11:00
065
2LM 11
UKS LUPUS KABATY Warszawa UKS VICTORIA Płock 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2020-03-01
g. 11:00
005
2LM 12
SKS 40 Warszawa UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2020-03-15
g. 11:00
010
2LM 13
UKS VICTORIA Płock UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-04-19
g. 11:00
018
2LM 14
KS SPÓJNIA Warszawa UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2020-05-17
g. 11:00
023
2LM 15
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS LUPUS KABATY Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2020-05-24
g. 11:00
030
2LM 16
UKS LUPUS KABATY Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG: