Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
663 363 753
E-mail:
panzgwizdkiem@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ICSiR ul. Długa 44, 05-420 Józefów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Maciej Siedlczyński

maciek.siedlczynski@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Solec 71, Warszawa
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 10 19 86:14
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 10 19 73:27
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10 14 58:42
4. KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 10 14 53:47
5. PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 10 11 52:48
6. GUKS ORZEŁ Siedlin 10 10 51:49
7. SKS 40 Warszawa 10 9 49:51
8. TĘCZA Budki Piaseckie 10 8 42:58
9. UKS VICTORIA Płock 10 6 34:66
10. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 10 5 35:65
11. UKS LUPUS KABATY Warszawa 10 3 33:67
12. KS SPÓJNIA Warszawa 10 2 34:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06499 Kamil Smoliński Polska 23.11.1994 12 6 34:18
06496 Bartosz Lebrecht Polska 03.03.1996 11 6 31:18
06497 Mateusz Pawlik Polska 22.03.1995 7 5 18:14
08677 Paweł Chułerański Polska 28.05.1978 6 3 18:9
06494 Łukasz Buza Polska 14.12.1984 1 5 3:15
07910 Aleksandra Rendaszka Polska 29.09.2005 0 0 0:0
08476 Wojciech Ćmoch Polska 19.04.2006 0 0 0:0
06500 Piotr Chułerański Polska 24.09.2010 0 0 0:0
06498 Maciej Siedlczyński Polska 30.11.1988 0 6 0:18
08872 Hubert Mucha Polska 05.05.2006 0 4 0:12
06493 Igor Murasicki Polska 05.01.2007 0 0 0:0
07909 Magda Oklesińska Polska 31.03.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
006
2LM 1
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów UKS LUPUS KABATY Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2019-10-12
g. 16:00
011
2LM 2
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
SG:
2019-10-27
g. 11:00
017
2LM 3
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów TĘCZA Budki Piaseckie 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2019-11-23
g. 12:00
022
2LM 4
SKS 40 Warszawa PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2019-11-30
g. 13:00
028
2LM 5
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2019-12-07
g. 20:00
031
2LM 6
KS SPÓJNIA Warszawa PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 0:10 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2019-11-03
g. 12:00
038
2LM 7
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KS DEKORGLASS II Działdowo 0:10 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2019-12-21
g. 15:00
045
2LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2020-01-18
g. 17:30
052
2LM 9
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów GUKS ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-01-26
g. 11:00
059
2LM 10
UKS VICTORIA Płock PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-02-02
g. 11:00
066
2LM 11
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów MUKS BEINTERACTIVE Gąbin -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski