Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS DEKORGLASS II Działdowo
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
536 004 589
E-mail:
kurowski.dekorglass@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 1,Grunwaldzka 4,
13-200 Działdowo
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Kurowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 12 23 102:18
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 11 19 72:38
3. KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 12 18 67:53
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 12 16 67:53
5. PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 11 13 58:52
6. GUKS ORZEŁ Siedlin 12 10 56:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 12 11 60:60
2. TĘCZA Budki Piaseckie 12 10 50:70
3. UKS VICTORIA Płock 12 9 51:69
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 12 5 42:78
5. KS SPÓJNIA Warszawa 12 4 46:74
6. UKS LUPUS KABATY Warszawa 12 4 39:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01915 Patryk Bielecki Polska 06.12.2004 18 4 54:12
00392 Wenliang Xu Polska 30.11.1987 17 1 51:3
00391 Kamil Kurowski Polska 14.07.1996 17 0 51:0
01891 Patryk Lewandowski Polska 30.11.2002 15 6 45:18
01890 Mateusz Rutkowski Polska 30.11.2003 14 3 42:9
01886 Jakub Bielicki Polska 30.11.2000 1 0 3:0
02761 Samuel Kulczycki Polska 09.08.2002 0 0 0:0
01887 Jakub Szymański Polska 06.10.2001 0 0 0:0
02762 Maciej Kubik Polska 10.02.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:00
002
2LM 1
KS DEKORGLASS II Działdowo KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG:
2019-11-24
g. 12:00
007
2LM 2
KS SPÓJNIA Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2019-10-27
g. 11:00
014
2LM 3
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Przewłocki
2019-11-28
g. 17:45
020
2LM 4
KS DEKORGLASS II Działdowo KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-11-16
g. 11:00
026
2LM 5
GUKS ORZEŁ Siedlin KS DEKORGLASS II Działdowo 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-12-08
g. 17:30
032
2LM 6
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
SG:
2019-11-03
g. 12:00
038
2LM 7
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KS DEKORGLASS II Działdowo 0:10 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2019-10-26
g. 13:00
044
2LM 8
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS LUPUS KABATY Warszawa 10:0 Szczegóły
SG:
2020-01-05
g. 12:00
050
2LM 9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS DEKORGLASS II Działdowo 4:6 Szczegóły
SG:
2020-01-04
g. 12:00
056
2LM 10
KS DEKORGLASS II Działdowo TĘCZA Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
SG:
2020-02-02
g. 11:00
062
2LM 11
SKS 40 Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2020-03-01
g. 11:00
001
2LM 12
KS DEKORGLASS II Działdowo GUKS ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
SG:
2020-03-15
g. 11:00
007
2LM 13
KS DEKORGLASS II Działdowo PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG:
2020-04-19
g. 16:00
013
2LM 14
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2020-05-17
g. 11:00
019
2LM 15
KS DEKORGLASS II Działdowo KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG:
2020-05-24
g. 11:00
025
2LM 16
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG: