Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 729 906
E-mail:
zbigniew.grzeslak@bogoriagrodzisk.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kilińskiego 8a,
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Grześlak

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 12 23 102:18
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 11 19 72:38
3. KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 12 18 67:53
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 12 16 67:53
5. PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 11 13 58:52
6. GUKS ORZEŁ Siedlin 12 10 56:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 12 11 60:60
2. TĘCZA Budki Piaseckie 12 10 50:70
3. UKS VICTORIA Płock 12 9 51:69
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 12 5 42:78
5. KS SPÓJNIA Warszawa 12 4 46:74
6. UKS LUPUS KABATY Warszawa 12 4 39:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00759 Jacek Szachnowski Polska 31.12.1977 18 1 54:3
00765 Miłosz Redzimski Polska 10.09.2006 13 1 39:3
00881 Jakub Stecyszyn Polska 15.04.2003 11 4 33:12
00764 Patryk Pyśk Polska 08.12.2003 10 1 30:3
00762 Michał Gawlas Polska 02.01.2005 6 5 18:15
05018 Adrian Majchrzak Polska 08.11.1999 3 4 9:12
01458 Bartłomiej Skórko Polska 31.05.2005 2 2 6:6
00766 Szymon Wiśniewski Polska 16.03.2005 2 5 6:15
05017 Zbigniew Grześlak Polska 13.09.1985 0 0 0:0
00763 Mikołaj Giereło Polska 05.07.2005 0 0 0:0
05413 Jakub Lis Polska 08.10.2003 0 0 0:0
05012 Krzysztof Stąporek Polska 25.06.2006 0 0 0:0
05011 Adam Stąporek Polska 29.09.2003 0 0 0:0
05008 Jacek Mitas Polska 23.09.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-23
g. 18:30
003
2LM 1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-10-13
g. 16:00
008
2LM 2
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2019-10-27
g. 11:00
013
2LM 3
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG:
2019-11-28
g. 17:45
020
2LM 4
KS DEKORGLASS II Działdowo KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-11-17
g. 11:00
027
2LM 5
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-12-01
g. 17:00
033
2LM 6
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS ORZEŁ Siedlin 6:4 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-01-24
g. 17:30
W: negatywna
039
2LM 7
UKS VICTORIA Płock KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2019-12-21
g. 15:00
045
2LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2020-01-12
g. 10:00
051
2LM 9
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2020-01-26
g. 11:00
057
2LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2020-02-02
g. 11:00
063
2LM 11
TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2020-03-14
g. 18:00
002
2LM 12
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2020-03-15
g. 11:00
008
2LM 13
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2020-04-19
g. 11:00
014
2LM 14
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2020-05-17
g. 11:00
021
2LM 15
GUKS ORZEŁ Siedlin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2020-05-24
g. 11:00
025
2LM 16
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG: